اکبری‌اقدم در سی‌و‌هفتمین دوره دانش‌افزایی استادان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه گفت: تحول علوم انسانی باید با نگاهی به اندیشه‌ها، آرا و منظومه‌ فکری علامه طباطبائی صورت گیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی:
ريیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر اهمیت کتابخوانی گفت: یکی از جلوه‌های ترویج فرهنگ کتابخوانی معرفی صاحبان قلم است.
مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) با همکاری دانشگاه معارف اسلامی و برخی نهادها و ارگان‌های علمی، پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت را در فروردین‌ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در نشست خبری بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اعلام شروع ثبت‌نام طرح ازدواج دانشجویی گفت: امسال پذیرای ۱۵ هزار زوج دانشجو در طرح ازدواج دانشجویی هستیم.
حجت‌الاسلام سیدمهدی ساداتی‌نژاد عنوان كرد:
گفت و گوی ماه طرحی سراسری است که در آن یک در روز در ماه به عنوان روز تفکر و گفتگو در دانشگاه نامیده می شود.در این روز اساتيد معارف اسلامي در خصوص موضوع تعيين شده مطالعه كرده و در جلسه "گفتگوي ماه" به مباحثه علمي بپردازند.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در مراسم اختتامیه مرحله نهایی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به انتخاب میزبان سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد میزبان سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان است.
جلسه نقد کتاب درسی «تفسیر موضوعی قرآن کریم بر اساس آثار آیت‌الله جوادی آملی» روز دوشنبه ۲۸ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام والمسلمين رستمی در گردهمایی دانشجویان مهدی‌یاور:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه در روایات مختلف از سختی‌های قبل از ظهور گفته شده، گفت: جامعه جوان انقلابی باید نشان دهد که با یک دل بودن در برابر شبهه افکنی‌‌های جهانِ مقابل ظهور، عقب نمی‌نشیند.
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد:
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان درس دانشجو و مهارت‌های فردی را منتشر کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حماس به وعده خدا عمل کرد و دولت اسرائیل را فرو ریخت. ملت یمن با اعتماد به وعده خدا ابهت عربستان را فرو ریخته و ۴ سال است مقاومت می‌کند. این نشان می‌دهد که هر جا به وعده خدا عمل کردیم
حجت الاسلام رستمی در پی درگذشت امیر محمد اژدری یکی از دانشجویان جهادی در حادثه رانندگی پیامی به شرح ذیل صادر نمود
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به عنوان عضو حقیقی شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسات این شورا شرکت می‌کند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو