دفتر نهاد دانشگاه با همکاری هیات دانشجویی تشنگان علقمه برگزار کرد؛
همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا(ع)، مراسم سوگواری با حضور قشرهای مختلف دانشگاهی و مردمی در مسجد حضرت زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
مأوا: نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور ملکان با موضوع "ولایت فقیه و رابطه آن با ولایت سیاسی معصومین" برگزار شد
تیم اعزامی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به روستاهای صعب العبور آسیب دیده از زلزله نیز خدمت رسانی کرد
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل در جمع دانشجویان گفت: با نگاه به قرآن و سیره نبوی به این حقیقت می رسیم که دین اسلام پاسخگوی کوچکترین نیاز بشری چه از لحاظ معنوی و چه از لحاظ مادی است.
همایش علمی "مرزبان وحی و خرد" با موضوع گرامیداشت مقام علمی "علامه سیدمحمدحسین طباطبائی" در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.
در دانشگاه تهران:
همایش بزرگداشت ارتحال پیامبر اعظم(ص) و «نهضت حسینی» ویژه دانشجویان خارجی در حال تحصیل در ایران در دانشگاه تهران برگزار شد.
به مناسبت هفته قرآنی دانشگاه ها؛
نهاد نمایندگی مقام رهبری با مشارکت معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، کارگاه قرآن و جنگ نرم را با سخنرانی مسئول نهاد برگزار کرد.
جلسه هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه زنجان با موضوع"بهداشت روان و تربیت از طریق مزاج شناسی" در سالن شهید شهریاری برگزارگردید.
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزارشد
چهارمین همایش شهیدشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد تحت عنوان "حجت خدا" و با محوریت شهید محسن حججی برگزار شد.
پنجاه وچهارمین نشست هم اندیشی اساتید ونخبگان دانشگاه مازندران در ایام اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر با موضوع «قدرت نرم وراهبردی اربعین حسینی(ع)» برگزارگردید.
نمایش تعزیه " خورشید کاروان " با موضوع بازسازی کاروان اسرا کربلا با حضور هنرمندان برجسته هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان در محوطه بیرونی سالن همایش های دانشگاه ولایت برگزار گردید.
مأوا:کنگره زینبیون با هدف تبیین رشادت‌های حضرت زینب (س) در واحد اردبیل برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو