چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٠٠٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا:
حضور ۵۰۰ مبلغ دینی در خوابگاه‌های دانشجویی به‌مناسبت ماه رمضان
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از حضور ۵۰۰ مبلغ دینی در خوابگاه‌های دانشجویی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا با بیان اینکه پس از چند سال تلاقی ماه رمضان با تابستان که از بهره‌مندی بیشتر از فضای معنوی این ماه در دانشگاه محروم بودیم، اظهار کرد: برای استفاده بهینه از ماه مبارک رمضان در فضای دانشگاهی باید برنامه‌ریزی دقیقی داشت.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها باتوجه به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص اخلاق و معنویت در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: یکی از برنامه‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ماه مبارک رمضان استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان برای برنامه‌های تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ماه مبارک رمضان، حضور مبلغین در فضاهای دانشگاهی است، افزود: نزدیک به ۵۰۰ مبلغ آشنا به محیط دانشگاهی با حضور در فضای دانشگاهی و سراهای دانشجویی با استفاده از ظرفیت مباحث قرآنی و شب‌های قدر به توسعه مباحث مربوط به اخلاق و معنویت در ماه مبارک رمضان کمک می‌کنند و مبلغین حاضر در دانشگاه‌ها باید برای استفاده از ظرفیت‌های این ماه با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی داشته باشند.

حجت‌الاسلام صالحی همچنین ماه مبارک رمضان را فرصتی برای پیوستن بیشتر دانشگاهیان به پویش‌های کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان دانست.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو