پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨

 
حجت‌الاسلام دکتر تجلایی در نشست مشورتی شورای راهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل:
حجت الاسلام دکتر تجلایی در نشست مشورتی شورای راهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل با حضور اساتید منتخب دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: برنامه ریزی تمیز و دقیق فرهنگی که از مفهوم آتش به اختیار استحصال می شود.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه:
حجت‌الاسلام شمسی گفت: عبادات ما دارای حقائقی است که انسان عابد باید به آنهاراه پیدا کند. عبادت‌هایی که ما انجام می دهیم مثل نماز و روزه، صرفا جنبه ظاهری و فیزیکی آنها مد نظر نیست بلکه همه این عبادات راه و هدایت هستند.
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در نشست صمیمی دبیران تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: امروزه در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان اسلام نیازمند وحدت و همدلی بیشتری هستیم.
حجت‌الاسلام جعفری در دیدار با مسئولان دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان جنوبی و رؤسای حوزه‌های علمیه بیرجند:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان جنوبی: تمدن‌سازی اسلامی شاه‌بیت بیانیه گام دوم انقلاب است.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در دیدار با اعضای شورای قرآنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است.
حجت‌الاسلام افلاکیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته همدان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان گفت: در روایات بسیاری بیان شده که انتظار برای امام عصر(عج) برابر با شهادت در راه خدا است و فردی که درحال انتظار ظهور از دنیا برود، برابر با همراهی و شمشیر زدن در رکاب حضرت مهدی(عج) است.
در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد؛
چهارمین دوره آموزشی تخصصی کارگروه مهارت‌های زندگی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در شهر شیراز برگزار گردید.
حجت‌الاسلام منصور امامی به مناسبت آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج):
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: در بین‌الطلوعین آخرالزمان باید آداب آن را رعایت کرد، یعنی باید بیدار بود و بیدار ماند تا فتنه‌های آخرالزمان انسان را مفتون و خواب آلود نکند.
حجت‌الاسلام شمسی در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه گفت: اگر این مملکت بخواهد به نقطه تمدن نوین اسلامی برسد، چنین چیزی فقط از دست جوانان برمی‌آید.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران:
حجت‌الاسلام‌ سیدقریشی گفت: اگر ملتی با ایمانش در صحنه باشد، بر هر ظلمی پیروز می‌شود.
حجت‌الاسلام‌ مهاجرنیا در نشست کرسی‌های آزاداندیشی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم:
استاد و پژوهشگر مسائل سیاسی گفت: مفهوم رستاخیز و رنسانس علمی بعد از انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم بسیار حائز اهمیت است و در واقع این بیانیه، اعلامیه رستاخیز و رنسانس علمی انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام لیالی در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه:
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی گفت: امروزه یکی از وظایف و رسالت‌های مهم اصحاب رسانه، حراست از فرهنگ عمومی و مقابله با ضدارزش‌ها و ناهنجاری‌ها در سطح جامعه است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو