شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨

 
حجت‌الاسلام قدرتی در جمع دانشجویان:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان گفت: در قضیه سقوط هواپیمای مسافربری، بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح و سخنان سردار حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه، به اذعان دوست و دشمن، نشان‌دهنده شفافیت و صراحت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
حجت‌الاسلام حسینی در مراسم گرامیداشت جان‌باختگان سانحه هوایی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: خدمات چهل ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نباید مورد غفلت قرارگیرد.
حجت‌الاسلام حمزه در مراسم یادبود شهادت سردار سلیمانی و جانباختگان سانحه هوایی پرواز ٧٥٢:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی ملت ایران را در غم فرو برده بود، اما حماسه زیبای ملت ایران و عراق در تشییع پیکر این بزرگوار و همرزمان‌شان جان تازه و دوباره‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی داد.
آیت‌الله غروی در دانشگاه طلوع مهر قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت در منطقه خاورمیانه گفت: سردار سلیمانی به اسلام تعلق داشت چرا که برای عزت و سربلندی اسلام و حفظ منطقه همه تلاش خود را صرف کرد.
حجت‌الاسلام حسنی در نشستی به‌مناسبت شهادت سردار سلیمانی و تحولات در جبهه مقاومت:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: مردم افرادی چون شهید سلیمانی را برای مسئولیت می‌خواهند، مسئولانی که به فکر مردم، اسلام و محرومان باشند.
حجت‌الاسلام حسینی در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: مردم کشورمان در خصوص اقدام بسیار زشت و شوم استکبار و آمریکا انتقام سخت می‌خواهند و انتقام‌خواهی بزرگ مهمترین خواسته آنها است.
حجت‌الاسلام زمانی در مراسم بزرگداشت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل: خون پاک و با برکت شهید سلیمانی به شهادت معنا تازه بخشید و موجب جوشش خون جدید در رگ های ملت ایران و مسلمانان جهان شد.
حجت‌الاسلام علی بنایی در مراسم «گرامیداشت دهه بصیرت»:
رئیس دانشگاه طلوع مهر قم با بیان اینکه باید تلاش کرد تا این انقلاب مسیر تعالی و پیشرفت را طی کند، افزود: وظیفه ما دانشگاهیان این است که دیدگاه‎های مردم را به هم نزدیک کنیم و نگذاریم جامعه دچار شکاف و چند دستگی شود.
در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس منتشر شد؛
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد.
حجت‌الاسلام حسنی حجت‌الاسلام حسنی در مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) و هفتمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: نخبگان بیشتر از همه مدیون خون شهید سلیمانی هستند.
حجت‌الاسلام اسماعیلی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: خبر شهادت سردار بزرگ اسلام، آنقدر تلخ و ناگوار بود که آحاد مردم در حزب و جناح‌های مختلف را تحت‌تاثیر خود قرار داد و ملت‌های مسلمان خصوصا ملت ایران را در مقابل ظلم و ستم متحدتر کرد.
حجت‌الاسلام جلیلی در جمع دانشگاهیان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه تأکید کرد: آمریکا بداند در برابر جنایتش در بغداد نه سکوت می‌کنیم نه سازش و نه از قدرت پوشالی‌شان هراسی داریم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو