شماره خبر :٥٢١٦٩٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٦
 
همزمان با ایام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:
کافه انتخاباتی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل کار خود را آغاز کرد + تصاویر
مأوا: همزمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری،‌کافه انتخاباتی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با عنوان کافه دانشجو طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه پیام نور استان و با هدف بصیرت افزایی و ایجاد شور انتخاباتی توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه رسما شروع به فعالیت کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، کافه انتخاباتی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با عنوان "کافه دانشجو" با هدف بصیرت افزایی و ایجاد شور انتخاباتی با بخش هایی چون میزگرد انتخاباتی،تریبون آزاد، میز نشریه، تریبون مکتوب، نمایشگاه پوستر توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه  رسما شروع به فعالیت کرد.

یکی از دست اندرکاران کافه دانشجو  در ابتدای مراسم افتتاحیه کافه دانشجو به بیان اهداف کافه انتخاباتی پرداخت و گفت: چای سیاسی، تریبون آزاد مکتوب، نامزدنامه، بُرد بی تعارف، بُرد پنج شاخص انقلابی گری، طنز سیاسی، میز نشریات و میزگرد دانشجویی از جمله بخش های این کافه هستند که هر روز شاهد اجرای بخشی از برنامه ها خواهیم بود.

افسر روحی رئیس دانشگاه پیام نور استان نیز در ادامه برنامه ضمن تبیین اهمیت انتخابات به بیان شاخص های انتخاب اصلح پرداخت و گفت: دانشجویان به جهت آگاهی بیشتر و همچنین انتخاب فرد اصلح باید آزادانه به بیان نظرات خود بپردازند.

هادی ملکی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با اشاره به این که دانشگاه باید سیاسی باشد ولی جولانگاه سیاسی نیست، یکی از مهمترین الزامات در ارتباط با دانشگاه، مراقبت از تبدیل شدن دانشگاه ها به جولانگاه سیاسی و باشگاه سیاسی شدن آنهاست.

وی به مأموریت های محوله  دانشگاه ها اشاره کرد وافزود: یکی از مهمترین ماموریت های که به دانشگاه محوله شده است تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز جامعه است.بنابراین اگر دانشگاه قرار است جزئی پیش برنده در کشور باشد بایستس آلوده ی نگاه های جناحی، حزبی و گروهی نشود و خود را از این حواشی عاری سازد.

ملکی با بیان اینکه دانشجو باید سیاسی باشد افزود: دانشجو جزء قشری است که باید آینده نگر باشد و آینده را بسازد، آینده ای که بخش بزرگی از آن بستگی به برنامه ها و عملکرد افرادی دارد که بر او حکومت می کنندو دانشجو باید تبیینگر و تحلیلگر جامعه باشد چرا که به گفته مقام معظم رهبری دانشجو موذن جامعه است.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو