شماره خبر :٥٢١٨٣١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٦
 
مسئول رسانه ای دانشگاه های استان البرزدر گفتگو با مأوا:
کارگاه دو روزه سواد رسانه ای با شرکت 100 نفر از استادان برگزار شد
هاشمی تاکید کرد: نحوه جذب نیروهای انقلابی و نیرو های فرهنگی در فضای این اساتید بزرگ به خوبی مطرح کردند و گفتند که از چه فنونی باید استفاده کنیم.

سید محمد هاشمی هستم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان البرز و مسئول رسانه ای دانشگاه های استان البرزدر گفتگو با مأوا در خصوص اردوهای همراد (هسته مقاومت رسانه های انقلابی در دانشگاه ها) گفت: در جهت آموزش سواد رسانه ای و همچنین برای معرفت افزایی فعالین رسانه ای برنامه هایی را تدوین کرده ایم و چندین جلسه از دوستانی که هر کدام به نمایندگی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های استان از جمله دانشگاه خوارزمی، فرهنگیان، علوم پزشکی، پیام نور و دانشگاه آزاد دعوت کردیم تا حضور پیدا کنند.

وی افزود: کلاس هایی که این اردوها برگزار می شد دارای محتوای توضیحاتی در خصوص تبلیغ رسالت رسانه ای و آشنای با فن و حرفه ی رسانه های جدید در فضای مجازی که با استقبال خوبی همراه بود.

هاشمی بیان کرد: در راستای همین برنامه ها کارگاه دو روزه در شهر طالقان برگزار کردیم و از اساتید خوبی در پنج کارگاه تخصصی برای 40 نفر از دانشجویان اعم از خواهران و برادران که به نماینده گی از نشریات و رسانه های دانشجوی دانشگاه های استان البرز بودند حضور داشتند.

مسئول رسانه ای دانشگاه های استان البرزادامه داد: مباحثی که در این کارگاه دو روزه مطرح شد بسیار مفید فایده و مورد استقبال دانشجویان بود که به آشنایی با شیوه های کار در فضای رسانه ای از جمله برنامه ی آن بود.

هاشمی گفت: در مورد کیفیت آموزشی دوره های متعددی راجع به آشنایی با فضای مجازی برای 200 نفر از اساتید دانشگاه برگزار کردیم که در این دوره شناخت فضای مجازی، مواجهه ی با این فضا و چگونگی استفاده از این فرصت برای شیوه ی تبلیغ مطرح شد.

وی عنوان کرد: بحث تولید محتوا در فضای مجازی در دوره اساتید به خوبی به آن پرداختیم و همچنین یک جلسه هم برای 60 نفر از ائمه جماعات استان برگزار کردیم و اساتید بسیار خبره که معمولا در سطح کشوری حرفی برای گفتن دارند دوعت نمودیم.

هاشمی تاکید کرد: نحوه جذب نیروهای انقلابی و نیرو های   فرهنگی در فضای این اساتید بزرگ به خوبی مطرح کردند و گفتند که از چه فنونی باید استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: در حوزه ی جشنواره مجازی انتخاب دوازدهم بحث های مربوط به اطلاع رسانی آن را انجام داده ایم و دوستان در حال انجام بقیه ی امور هستند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو