شماره خبر :٥٢٤٧٨٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٢ تير ١٣٩٦
 
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در افتتاحیه جشنواره حرکت:
جشنواره "حرکت" ، حرکتی به سوی پیشرفت علم است
مأوا: حجت الاسلام جلیلی جشنواره حرکت را یک حرکت در جهت پیشرفت علم دانست و افزود، در جشنواره ها زمینه برای ایجاد تحرک و بروز استعداد های دانشجویان مهیاست و فعالیت های دانشجویان در معرض دید قرار می گیرد.

 حجت الاسلام والمسلمین جلیلی نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان در حاشیه افتتاحیه جشنواره حرکت دانشگاه پیام نور در تبریز:
دانشگاه پیام نور به علت وجود مسئولیت های مختلف برای رونق دانشگاه، به ضرورت جشنواره اهتمام ویژه ای قائل شود؛ برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند یکی از زمینه های بروز استعداد قشر تحصیل کرده باشد.

وی اضافه کرد، برگزاری جشنواره یکی از راهکارهای توسعه علم است و باید یکی ازمبناهای برگزاری جشنواره، توسعه علم باشد.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان، جشنواره حرکت را یک حرکت در جهت پیشرفت علم دانست و افزود، در جشنواره ها زمینه برای ایجاد تحرک و بروز استعداد های دانشجویان مهیاست و فعالیت های دانشجویان در معرض دید قرار می گیرد.

وی با اشاره به نام گذاری سال 96 برمبنای تولید و اشتغال خاطر نشان کرد، اگر بتوانیم تلفیقی از علم و اشتغال ایجاد کنیم که زمینه های آن در جشنوارها وجود دارد، توانسته ایم به فرموده مقام معظم رهبری اهتمام ورزیم.

جلیلی ابراز داشت: اگر مسئولین دانشگاهی در مراکز مختلف توجه ویژه به ایجاد انگیزه در تحرک دانشجویان داشته باشند، شکوفایی های بیشتری رقم خواهد خورد.
وی افزود، بسیاری از پیشرفت کشور های خارجی از مراکز علمی شروع شده است.

جلیلی علمیت دانشجویان دانشگاه پیام نور را بیشتر از دانشگاههای دیگر دانست و افزود، به علت امتحانات متمرکز، علمیت دانشجویان پیام نور کمتر از دانشگاههای دیگر که نیست بلکه بیشتر هم هست.

وی اضافه کرد، تأییدیه مبحث فوق، درصد پذیرش دانشجویان پیام نور درمقطع کارشناسی ارشد و آزمون های استخدامی است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور با ارائه پیشنهادی برای مدیریت کلان دانشگاه پیام نور استان اظهار داشت: در امتداد برگزاری جشنواره ها با برگزاری مسابقه ای، میزان سطح انجمن ها سنجیده شود و به گروه های موفق، جوایزی اهدا گردد.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو