پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٢٦٥٤١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦
 
حجت الاسلام مدبر به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل منصوب شد
مأوا: طی مراسمی با حضور رئیس امور دفاتر و مبلغان نهاد رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مدبر به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل معرفی و منصوب شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، طی مراسمی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل حجت الاسلام مدبر به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در این دانشگاه معرفی شد و از زحمات و تلاش های حجت الاسلام واحدی زاده مسئول سابق این نهاد در طی 6 سال گذشته قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است حجت الاسلام مدبر پیش از این مسئول نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.

در این مراسم دکتر علی شامل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، ضمن قدردانی از تلاش های حجت الاسلام واحدی زاده در راستای پیشبرد برنامه های فرهنگی در دانشگاه  برای حجت الاسلام سیف اله مدبر در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین حجت الاسلام حسنی سرپرست دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تحولات اخیر در حوزه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها را نوید تحولات مثبت در دانشگاه ها عنوان کرد  و گفت:اگر همه کارهای ما برای کسب رضای خدا و خالص باشد قطعا موفقیت نیز شامل حال ما خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر خلوص نیت نداشته باشیم کارهای ما نیز بیهوده و باطل خواهد شد،و افزود: همه اعمال و رفتار های ما در پیشگاه حضرت بقیه الله حاضر است . ایشان ناظر بر اعمال ما هستند.

 

 

حجت الاسلام واحدی زاده مسئول سابق دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاداسلامی اردبیل در این مراسم ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه در انجام برنامه های دفتر نهاد گفت: انقلاب اسلامی در ایران زمینه ای را فراهم کرد که بعد از 1400 سال آموزه های اسلام  در ایران احیاء شده و در حال محقق شدن است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر انسان را مشخص کرده است گفت: در عصر حاضر وظیفه ما راهگشایی برای امت است.

واحدی زاده با اشاره به آغاز کار خود در دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه گفت: با تصورات خاص  و ایجاد تحولات عمیق به دانشگاه وارد شدم ولی در ادامه فعالیت ها با محدویت مواجه شدم که امید می رود با اتخاذ تصمیمات دکتر ولایتی، رئیس جدید دانشگاه و تحولات صورت گرفته در ساختار مدیریتی این دانشگاه، محدودیت ها برطرف شده و راه برای فعالیت های  فرهنگی و مذهبی حجت الاسلام مدبر مسئول جدید دفتر نهاد در دانشگاه هموارتر شود.

وی در پایان سخنان خود از همه مسئولان دانشگاه از معاونین پژوهشی، مدیران فرهنگی و مجموعه حراست خواست تا با ملاک قراردادن کسب رضایت خداوند متعال در انجام امور ات محوله خود تلاش و کوشش کنند.

مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اردبیل ایجاد تعهد در کنار تعلیم تخصص را سنگین ترین رسالت دانشگاه توصیف کرد و گفت همه باید تلاش کنیم تا با فراهم کردن استقلال فکری و فرهنگی در دانشجویان افکار ماندگاری در جامعه ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو