پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٣٩٠٨٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧
 
تجمع اعتراص آمیز دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محکومیت تصمیم آمریکا
دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در هر سطحی حمله کنند، پاسخ مردم و ملت ایران در همان سطح خواهد بود.
دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تجمعی اعتراص آمیز تصمیم استکبار جهانی بر ضد ملت مظلوم فلسطین را محکوم کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در پی سخنان رییس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت آمریکا به سرزمین های فلسطین اشغالی و انتقال پایتخت رژیم جعلی اسرائیل به قدس شریف، دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام تجمع اعتراضی داشتند.

در این تجمع شرکت کنندگان با سردادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» این خیانت استکبار جهانی را محکوم کردند.

در بخشی از این تجمع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این تجمع در سخنانی ایجاد سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی را توطئه و فتنه ای جدید دانست و گفت: این توطئه در سایه بیداری اسلامی ملت های جهان و آزادیخواهان خنثی می شود.

حجت الاسلام سیدمحمدباقر هاشمی افزود: آمریکا و اسرائیل با زیر پا نهادن معاهدات و پیمان های بین المللی و نفوذ همه جانبه در سازمان ملل در حال فعالیت هستند که با هوشیاری، بیداری و ابراز همدردی ملت ها و مردم جهان و نیروهای مقاومت سیلی سختی می خوردند و توطئه های آنان خنثی می شود.

وی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در هر سطحی حمله کنند، پاسخ مردم و ملت ایران در همان سطح خواهد بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با انتقاد از برخی کشورهای عربی منطقه وبویژه عربستان سعودی در حمایت آنان از امریکا و اسرائیل تاکید کرد که قربانیان اول این توطئه های دشمنان ملت های اسلامی عربستان و سایر کشورهای عربی هستند.

حجت الاسلام هاشمی افزود: با وجود برخی موضع گیری های سیاسی در خصوص تصمیم ترامپ ولی تمامی این موضع ها به دلیل ترس از افکار عمومی و ظاهر فریبانه است و برای رسیدن به این هدف است که با خشم مسلمانان روبه رو نشوند که باید ملت های بیدار جهان بیشتر از گذشته هوشیار باشند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو