شماره خبر :٥٤٠١٨٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه تبريز؛
برگزاری نشستي با موضوع وحدت حوزه و دانشگاه
دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی با محور قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در راستای نیل به اهداف و انجام وظایف مشخص شده در اساسنامه‌ی خود، شروع به فعالیت نموده است.

به گزارش مركز ارتباطات واطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه برای اهتمام به تحقق عملی وحدت حوزه و دانشگاه، تحت اشراف نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه معزز تبریز و با حضور نمایندگانی از حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه تبریز تشکیل یافته است.

با توجه با اهمیت موضوع وحدت حوزه و دانشگاه و با توجه به تبیین راه‌کارهای این امر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی با محور قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در راستای نیل به اهداف و انجام وظایف مشخص شده در اساسنامه‌ی خود، شروع به فعالیت نموده است.

اولین جلسه شورای مرکزی دبیرخانه با حضور اعضای حوزوی و دانشگاهی خود، روز شنبه ۲ تير ۱۳۹۷در تالار علامه جعفری ساختمان حوزه ریاست دانشگاه تبریز برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز به عنوان دبیر دبیرخانه برگزار شد، رئیس دانشگاه تبریز به عنوان رئیس دبیرخانه، حجت الاسلام آقايان خدیوی و مطهری از اعضای شورای سیاستگذاری، دکتر صمد بهروز به عنوان مسئول دبیرخانه، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، هنر اسلامی و آزاد اسلامی استان، مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه های علوم پزشکی، شهید مدنی و آزاد اسلامی استان، مسئول بسیج اساتید استان، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان و دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی استان به عنوان اعضای شورای مرکزی حضور داشتند.

طبق این گزارش، تهیه بسته‌ی حمایتی برای انجام طرح‌های پژوهشی با موضوعات مرتبط با دبیرخانه، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، دوره‌های دانش افزایی، کرسی‌های نظریه پردازی و همایش های منطقه‌ای با موضوعات مرتبط با اهداف دبیرخانه، از جمله مهم‌ترین مصوبه های اولین جلسه‌ی شورای مرکزی دبیرخانه بود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو