شماره خبر :٥٤٠٢٣٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار مي‎شود؛
آغاز ثبت نام شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی»
به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آستانه برگزاری شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی»، نشستی با حضور مسئولان جشنواره و رابطین قرآنی در محل سالن شورای ساختمان قریشی برگزار شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آستانه‌ی برگزاری شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی»، نشستی با حضور مسئولان جشنواره و رابطین قرآنی در محل سالن شورای ساختمان قریشی برگزار شد.

دکتر طباطبایی در نشست توجیهی رابطین شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی» دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به اجرای جشنواره‎های مختلف قرآنی در دانشگاه که جامعه هدف آنها اغلب پرسنل و کارکنان دانشگاه می‌باشند، در جشنواره «خانواده قرآنی» تلاش کرده‌ایم که خانواده پرسنل محور و مخاطب اصلی برنامه‌های جشنواره قرار گیرند.

در این نشست مسئول نهاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با اشاره به اجرای شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی» دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اگر چه در فضای دانشگاه فعالیت‌های متعددی در حوزه‌های مختلف قرآنی انجام می‌شود اما غالبا در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه خانواده دانشگاهیان اغلب مورد غفلت واقع می‌شوند، درحالیکه ما معتقدیم بخش عمده عملکرد نیروهای درونی دانشگاه بسته به فضای خانوادگی آنهاست و یک سازمان نمی‌تواند بدون توجه به این فضا انتظار تغییر و بهبود فعالیت‌های پرسنل را داشته باشد، بر همین اساس تلاش کردیم در برنامه‎هایی همچون جشنواره خانواده قرآنی زمینه حضور این قشر مهم و اثرگذار را فراهم سازیم.

وی در همین خصوص به ارائه طرح فرهنگی-آموزشی پیشنهادی دفتر نهاد دانشگاه به معاونت توسعه و منابع دانشگاه اشاره و اظهار داشت: در این طرح پیشنهادی، آموزش‌های پرسنلی تا حدی از قالب‌های همایشی، کارگاهی و... خارج شده و اجرای اردوهای خانوادگی جایگزین آن خواهد شد که امیدواریم با موافقت نهایی واحدهای مربوطه به مرحله اجرا برسد.

دکتر طباطبایی همچنین با اشاره به حُسن همکاری رابطین قرآنی در سال‌های قبل، مساعدت و ارتباط مستمر آنان با مسئولان جشنواره در جشنواره شانزدهم را خواستار شد و ابراز امیدواری کرد این همراهی بتواند به حضور حداکثری خانواده دانشگاه در جشنواره و تحقق گامی مؤثر در ارتقای فرهنگ قرآنی خانواده دانشگاهیان کمک کند.

در ادامه این نشست، نصرتی دبیر شانزدهمین جشنواره خانواده قرآنی دانشگاه و رحمان‌پور مدیر اجرایی دفتر نهاد، حسینی مسئول حوزه‌ی IT شانزدهمین جشنواره قرآنی به ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌ها و بخش‌های مختلف جشنواره پرداختند.

گفتنی است؛ فرآیند ثبت‌نام شانزدهمین جشنواره «خانواده قرآنی» دوم الی نهم تیرماه از طریق سایت دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی انجام خواهد شد. علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و مطالعه آئین‌نامه جشنواره قرآنی می‌توانند به سایت nahad.mums.ac.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۸۴۱۱۵۳۶ تماس حاصل نمایند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو