شماره خبر :٥٤٠٢٨٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان‌شمالی مطرح شد؛
دفتر نهاد از حرکت‌های زيربنايی و انقلابی در همه سطوح حمايت خواهد كرد
رئیس دفتر نهاد دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان شمالی گفت: برای توسعه فرهنگی در دانشگاه‌ها باید بستر مناسب برای همراهی و همگامی با مجموعه فرهنگی دانشگاه فراهم شود.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام حسين يوسفی‌فر، رئيس دفتر نهاد دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان شمالی در نشست مجمع عمومی تشکل‌های اسلامی و سياسی درخصوص اهميت فعالیت‌های استادان در این تشکل‌ها اظهار كرد: استادان دانشگاه باید با انگیزه مضاعف در راستای رشد فرهنگی جامعه حرکت کنند و لازمه اين مهم اين است كه برای توسعه فرهنگی در دانشگاه‌ها بايد بستر مناسب براي همراهی و همگامی با مجموعه فرهنگی دانشگاه و انجام فعالیت‌های فرهنگی و علمی در بين استادان و به‌ویژه اساتید جوان فراهم شود.

وی افزود:‌ اميدواریم با بازخوانی اساسنامه و اصلاح بعضی مواد ذکر شده در آن جهت به‌روز شدن و ايجاد فضاهای جديد برای فعاليت بيشتر در اين حوزه اقدامات مؤثری صورت پذيرد.

يوسفی‌فر خاطرنشان كرد: انتظار می‌رود استادان فعال در عرصه‌های تشکل‌های اسلامی- سياسی ساز‌وکار منطقی برای اجرای فعالیت‌های مختلف اسلامی، سياسی، فرهنگی اتخاذ كنند كه قطعاً دفتر نهاد مقام معظم رهبری از حرکت‌های زيربنايی و انقلابی در همه سطوح حمايت خواهد كرد.

گفتنی است در نشست مجمع عمومی تشکل‌های اسلامی- سياسی اساتيد معرفت واحد بجنورد پس از برگزاری انتخابات و اخذ و شمارش آرا بهرنگ اسماعیلی شاد، روح‌الله احسانی، حسین مهدیان، عليرضا نقوی ريايی و صالح یعقوبی انتخاب شدند كه در پايان بهرنگ اسماعيلی شاد با كسب اكثريت آرا به‌عنوان دبير تشكل اسلامی- سياسی اساتيد واحد بجنورد منصوب شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو