شماره خبر :٥٤٠٣٧١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧
 
دانشگاه امیرکبیر برگزار مي‌كند؛
اردوی آموزشی ضیافت رضوی
تیرماه اردوی دانشجویان امیرکبیر آغاز خواهد شد و ۱۰۰ نفر از فعالین فرهنگی دانشگاه امیرکبیر به این اردو اعزام می‌شوند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، امسال دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت متمرکز اين دوره‌های برنامه‌ریزی شده را برگزار می‌كنند.

حجت‌الاسلام میراحمدی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه امیرکبیر پیرامون فعالیت‌های تابستانی نهاد رهبری این دانشگاه برای دانشجویان گفت: امسال دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت متمرکز دوره‌هایی را برنامه‌ریزی کرده‌اند که از اواخر این ماه آغاز می‌شوند.

شرح این دوره‌ها به این صورت است که یک دوره آموزشی با نام اردوی ضیافت رضوی برای دانشجویان دانشگاه‌های مختلف سراسر کشور در مشهد به مدت یک هفته برگزار می‌شود، در این اردو کلاس‌های مختلف آموزشی با مباحث روز مورد نیاز دانشجویان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه از سوی ستاد مرکزی دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌ها پیگیری شده و دانشگاه‌های مختلف یکی پس از دیگری دانشجویان را در گروه‌های متفاوت به این ضیافت می‌فرستند.

حجت الاسلام میراحمدی گفت: ۲۹ تیرماه اردوی دانشجویان امیرکبیر آغاز خواهد شد و ۱۰۰ نفر از فعالین فرهنگی دانشگاه امیرکبیر شناسایی شده و از طرف نهاد رهبری به این اردو اعزام می‌شوند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو