شماره خبر :٥٤٠٤٠٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه شهید باهنر کرمان؛
برگزاری طرح معرفت افزایی استادان
نهمین دوره طرح معرفت افزایی با حضور ۸۷ نفر از استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر به همراه خانواده از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۱ تیرماه در جوار بارگاه ملکوتی ثامن‌الائمه حضرت علی بن موسی(ع) برگزار می‌گردد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نهمین دوره طرح معرفت افزایی با حضور ۸۷ نفر از استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر به همراه خانواده از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۱ تیرماه در جوار بارگاه ملکوتی ثامن‌الائمه حضرت علی بن موسی(ع) برگزار می‌گردد.

این طرح در دو دوره متوالی و با موضوعات زیر برگزار می‌شود:‌

- سبک زندگی اسلامی
- غرب شناسی
- اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح ۱و ۲
- تاریخ و تمدن اسلامی سطح ۱و ۲
- معرفت شناسی و فلسفه علم سطح ۳
- روشنفکری دینی

حجت‌الاسلام حمزه مسئول دفتر نهاد دانشگاه شهید باهنر کرمان در این خصوص اعلام کرد: طرح ضیافت اندیشه استادان را در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌الحجج علی موسی الرضا(ع) برگزار می‌نماییم.

این طرح به‌منظور معرفت‌افزایی و ارتقای بینش اعتقادی، فرهنگی و سیاسی استادان و نهادینه کردن ارزش‌های دینی و گسترش فضای اخلاقی، با حضور مدرسین مجرّب و مطرح کشوری، سالیانی است که در دانشگاه‌ها اجرا می‌گردد و به توفیق الهی، دانشگاه شهید باهنر کرمان که همه‌ساله این طرح را برگزار نموده، برای دومین سال است که باشکوه بیشتر این طرح را در مشهد مقدس و با شرکت بیش از ۸۰ نفر از استادان دانشگاه به همراه خانواده ایشان، برگزار می‌کند و علاوه بر کلاس‌های آموزشی با سرفصل های بسیار ارزشمند، برنامه‌های فرهنگی و تربیتی و تفریحی را هم برای خانواده‌ها برگزار می‌نماید.

امید است با عنایت خداوند متعال و مدد از آقا علی بن موسی الرضا(ع)، بتوانیم گامی در جهت اسلامی کردن دانشگاه‌ها و تربیت نیروهای ارزشی اسلامی و انقلابی که آینده کشور را تضمین کنند برداریم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو