شماره خبر :٥٤٠٤٨٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه‌ آزاد خوزستان مطرح شد؛
شورای فرهنگی عالی‌ترین مقام تصمیم‌گیری فعالیت‌ در دانشگاه‌ها
حجت‌الاسلام علی عطایی گفت: همه ما موظف هستیم همه فعالیت‌های فرهنگی حوزه خود را با تصویب شورای فرهنگی و در چارچوب قانون انجام دهیم و در برنامه‌ریزی و انجام این برنامه‌های فرهنگی شرایط اقتصادی دانشگاه خود را در نظر بگیریم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان خوزستان اظهار کرد:‌ عالی‌ترین مقام تصمیم‌گیری فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها شورای فرهنگی هر دانشگاه است.

حجت‌الاسلام علی عطایی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: همه ما موظف هستیم همه فعالیت‌های فرهنگی حوزه خود را با تصویب شورای فرهنگی و در چارچوب قانون انجام دهیم و در برنامه‌ریزی و انجام این برنامه‌های فرهنگی شرایط اقتصادی دانشگاه خود را در نظر بگیریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امیدیه نیز اظهار کرد: همه فرهنگ‌ها یک هدف دارند و آن ساختن یک انسان کامل و رسیدن به یک جامعه کامل است و همگی اینها معتقد هستند اسلام یک مکتب بزرگ و کامل است که از حکومت امام علی(ع) تاکنون هیچ حکومت و نظامی که همه ساختار آن مبتنی بر اسلام و حکومت علوی باشد وجود نداشت که بحمدالله با پیروزی انقلاب اسلامی ایران این هدف محقق شد که حضرت امام(ره) به عنوان رهبر و پردازنده گفتمان این نهضت و مکتب بوده‌اند و اوج گفتمان اسلامی را در مقاطع مختلف این انقلاب شاهد بوده‌ایم.

دکتر حامد محقق‌نیا افزود: با توجه به این‌که در ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی مقوله فرهنگ در اولویت برنامه‌های دانشگاه قرار دارد، ما نیز در این واحد دانشگاهی سعی بر بالا بردن کیفیت و کمیت فعالیت‌های فرهنگی مبتنی بر سیاست شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم داشت.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو