شماره خبر :٥٤٠٦٠٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
قرآن جای کار بسیار دارد اما به دلیل بی‌توجهی و کم‌توجهی در این راستا کمتر فکر و هزینه شده است
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: امروز جوانان غرق فضای مجازی هستند که از این طریق می‌توان قرآن را به جوان امروزی شناساند. جوان امروز زبان خود را دارد و باید با همین زبان با او سخن از قرآن بگوییم.

حجت‌الاسلام افشار مسئول نهاد در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به برخی از فعالیت‌های قرآنی دانشگاه اظهار کرد: باتوجه به حجم کاری بالای استاد و دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی همچنین فرصت کم برای حضور در فعالیت‌های فوق برنامه، ما تلاش کردیم که در مرکز قرآن و عترت دانشگاه و دفتر نهاد تا جایی که امکان دارد از فرصت‌های دانشجویان برای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی استفاده کنیم.

افشار گفت: با تشکیل هیئت اساتید، هر دو هفته یکبار جلسات قرآنی برگزار می‌شود.

وی به اجرای برنامه‌های مختلف قرآنی از سوی دفتر قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه‌ها می‌توانند به صورت مستمر در این فعالیت‌ها شرکت و حضور داشته باشند.

حجت‌الاسلام افشار تصریح کرد: معتقدیم که حق قرآن بالاتر از برنامه‌های ارائه شده است اما به تناسب ظرفیت دانشگاه برنامه‌های اجرایی قابل قبول است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درخصوص فعالیت‌های اجرایی قرآنی برای جذب بیشتر جوانان به این عرصه افزود: در این راستا باید حمایت‌هایی از سوی سیستم‌های دولتی به‌ویژه در زمینه تولید نرم‌افزارهایی برای معرفی قرآن شکل بگیرد.

وی افزود: قرآن جای کار بسیار دارد اما به دلیل بی‌توجهی و کم‌توجهی در این راستا کمتر فکر و هزینه شده است.

حجت‌الاسلام افشار اظهار کرد: امروز جوانان غرق فضای مجازی هستند که از این طریق می‌توان قرآن را به جوان امروزی شناساند. جوان امروز زبان خود را دارد و باید با همین زبان با او سخن از قرآن بگوییم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو