شماره خبر :٥٤٠٦٠٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه‌ آزاد اسلامی کرمان:
قرن حاضر، دوره غلبه‌ مستضعفان بر مستکبران است
حجت‌الاسلام حمید انصاریان: انقلاب اسلامی درس مبارزه با ظلم را از ائمه اطهار(ع) گرفته‌ است. ما هیچ‌وقت در برابر ظلم و استکبار سازش نکرده و تسلیم نخواهیم شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام حمید انصاریان در چهاردهمین جلسه‌ شورای دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کرمان که در واحد بردسیر این دانشگاه برگزار شد با تسلیت شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) اظهار کرد: حضرت امام صادق(ع)، اصل امامت و ولایت را از اصول اعتقادی بنی امیه جدا کرد و در واقع روح مکتب اسلام و اهل بیت(ع) احیا شد.

مسئول نهاد دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کرمان به بیان اقدامات ریشه‌ای و بنیادین آن امام همام در ترویج مکتب اهل بیت(ع) پرداخت و گفت: راه‌اندازی حوزه‌های علمیه، ترویج علوم اهل بیت(ع) و پاسداری و حفظ کلام معصومین(ع) از مهم‌ترین اقدامات حضرت امام صادق(ع) بود.

انصاریان معمار کبیر انقلاب اسلامی را یکی از پیروان واقعی مکتب حضرت امام صادق(ع) دانست و افزود: حضرت امام خمینی(ره) با پیروی از آن حضرت، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

وی با تاکید بر اینکه امروزه، مقام معظم رهبری سکاندار مکتب اهل بیت(ع) است، افزود: راه‌اندازی مراسم ذکر مصائب اهل بیت(ع) و عزاداری سرور و سالار شهیدان یکی دیگر از اقدامات حضرت امام صادق(ع) بود که امروزه شاهد جهانی شدن این آیین و برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی هستیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کرمان، مبارزه با ظلم و استکبارستیزی را ویژگی اصلی مکتب اهل بیت(ع) برشمرد و گفت: امروزه، انقلاب اسلامی با تبعیت از مکتب اهل بیت(ع) به چنان قدرتی در منطقه و جهان دست یافته که توانسته است مقابل زیاده‌خواهی‌ها و زورگویی‌های ابرقدرت‌های جهان ایستادگی کند.

انصاریان با تأکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی با درایت مقام معظم رهبری و حضور مردم همیشه در صحنه، همه توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است، افزود: ایران در منطقه، حرف اول را می‌زند.

وی شکست داعش را نشانه‌ اقتدار ایران دانست و گفت: انقلاب اسلامی، اکنون پس از چهل سال و به برکت حضرت امام صادق(ع) و ائمه اطهار(ع)، پرچم‌دار مکتب اهل بیت(ع) و مذهب تشیع در جهان است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کرمان، حوزه‌های علمیه را محافظان مکتب اهل بیت(ع) دانست و افزود: قرن حاضر، دوره غلبه‌ مستضعفان بر مستکبران است.

انصاریان تحریم‌های ظالمانه استکبار را نیز یادآور شد و با بیان اینکه جنگ حاضر، جنگ اقتصادی است، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، چهل سال است که در برابر این هجمه‌ها مقابله کرده است.

وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی، درس مبارزه با ظلم را از ائمه اطهار(ع) گرفته است، افزود: در برابر ظلم و استکبار، هیچ‌وقت سازش نکرده و تسلیم نخواهیم شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی کرمان با توجه به افتخارات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افزود: باید با برگزاری مسابقات کتابخوانی، جوانان را با منویات مقام معظم رهبری و همچنین دستاوردهای کلان انقلاب اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی آشنا کنیم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو