شماره خبر :٥٤٠٦٤٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام سید محمود نبوی:
ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور در تابستان برگزار می‌شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور، جزئیات طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور در تابستان ۹۷ را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام سید محمود نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گفت: طرح ضیافت اندیشه دانشجویی ۹۷ شامل برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و معنوی است و توسط دفاتر نهاد در دانشگاه پیام نور با همکاری گروه معارف و معاونت آموزشی دانشگاه برگزار می‌شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام دانشجویان در این طرح گفت: دانشجویان برای شرکت در این طرح باید به دفاتر نهاد استانی پیام نور مراجعه کرده و طبق برنامه اعلام شده توسط دفاتر نهاد (به صورت حضوری یا مراجعه به سایت) ثبت نام کنند.

مسئول نهاد در دانشگاه پیام نور با اشاره به واحد‌های درسی خودخوان دانشگاه پیام نور در تابستان و منع ارائه دروس معارف به صورت خودخوان، افزود: گذراندن واحد‌های درسی معارف در تابستان صرفا از طریق ضیافت اندیشه که توسط نهاد‌های استانی پیام نور برگزار می‌شود، امکان پذیر است.

وی درخصوص اعلام نمرات نیز اظهار داشت: نمرات اعلام شده از طرف دفاتر نهاد استانی پیام نور، توسط آموزش استان و کاربر ارشد در سامانه گلستان ثبت خواهد شد و دانشجویان می‌توانند از طریق این سامانه از نتایج خود مطلع شوند.

نبوی ادامه داد: دانشجویان مجاز هستند بین ۲ تا ۴ واحد ار دروس معارف را در این طرح اخذ کرده و نسبت به سایر واحد‌های درسی تا سقف ۸ واحد طبق مقررات دانشگاه عمل کنند.

مسئول نهاد در دانشگاه پیام نور درباره شهریه این دروس یادآور شد: دفاتر نهاد بر اساس مصوبه هیات رئیسه، جهت تامین هزینه‌های اجرای دوره حضوری و غیرحضوری، بخشی از هزینه‌ها را در قالب شهریه از دانشجویان اخذ می‌کنند.

وی افزود: برای ثبت نمرات طرح ضیافت در سامانه گلستان، دانشجویان موظف به پرداخت ۵۰ درصد شهریه ثابت و ۱۰۰ درصد شهریه متغیر هستند.

حجت الاسلام نبوی گفت: اگر دانشجویی پس از شرکت در طرح ضیافت نمره لازم را کسب نکرده و یا جهت ثبت نمره به آموزش مراجعه نکند، موظف به پرداخت شهریه نیست؛ بنابراین می‌تواند پرداخت شهریه را تا زمان ثبت نمرات به تاخیر بیاندازد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو