شماره خبر :٥٤٠٨٠٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
 
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آذربایجان شرقی:
دانشگاه آزاد اسلامی توانایی حل مسائل نظام را دارد
حجت‌الاسلام خدیوی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند با تکیه بر جوانان و استادان انقلابی در حل مسائل و مشکلات نظام اثرگذار باشد.

حجت‌الاسلام علی خدیوی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رؤسای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک دهه کرامت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند با تکیه بر جوانان و استادان انقلابی در حل مسائل و مشکلات نظام اثرگذار باشد.

وی با توجه به آیات ۲۵ و ۲۶ سوره توبه، اظهار کرد: مضمون این آیات به یاری و مدد خداوند اشاره دارد. خداوند در بحران‌هایی مانند جنگ تحمیلی، کودتایی که تا مرز بیت امام کشیده شد، واقعه صحرای طبس و... کشور جمهوری اسلامی ایران را یاری کرد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آذربایجان شرقی افزود: امام راحل هم به خدا ایمان داشت هم به خودش و هم به مؤمنین و مردم ایمان داشت. اگر در هریک از این تعلقات لغزشی ایجاد شود ما نمی‌توانیم در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

خدیوی خاطرنشان کرد: به عنوان طلبه‌ای در دانشگاه نسبت به دانشگاه و باورهای خودمان و تمدن و هویت خودمان ایمان داریم ما به دانشگاه آزاد اسلامی ایمان داریم، دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند مسائل نظام را حل و به جوان‌های انقلابی تکیه کند، می‌تواند به استادان انقلابی باور داشته باشد و به‌وسیله آنان بهترین اکتشافات و اختراعات را انجام دهد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آذربایجان شرقی ادامه داد: در دوره جدیدی که در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاد همه ما انتظار داریم تحول جدیدی اتفاق بیفتد یعنی دانشگاه برگردد به آن هویت اصلی و اسلامی‌اش، هم نگاهش انقلابی و هم رفتار سازمانی‌اش انقلابی باشد و ذی‌نفعان واقعی دانشگاه آزاد اسلامی از آن بهره ببرند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با پول متبرک امام راحل راه اندازی شده است گفت: ذی‌نفعان دانشگاه آزاد اسلامی، مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند.

خدیوی ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی باید دانشگاه پیشرو باشد چون مولود انقلاب اسلامی بوده و امکاناتش مردمی‌تر است و وابستگی به غیر ندارد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو