شماره خبر :٥٤٠٨٧٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
 
در دانشگاه تبریز:
برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی ویژه استادان
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز: دوره‌های دانش‌افزایی با محوریت ارتقاء سطح دانش علمی و معرفتی اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز و در راستای توانمندسازی آنان برای برقراری تعاملات و ارتباطات بین فردی در موضوعات علمی و فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، محمد انوری، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز اظهار کرد: دوره‌های دانش‌افزایی با محوریت ارتقاء سطح دانش علمی و معرفتی اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز و در راستای توانمندسازی آنان برای برقراری تعاملات و ارتباطات بین فردی در موضوعات علمی و فرهنگی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به عناوین دروس و مدرسان دوره‌ها افزود: دروس غرب شناسی توسط عبدالله نصری و قاسم پورحسن، درس اخلاق حرفه‌ای توسط علیرضا آل بویه، اصول تعلیم و تربیت توسط اصغر نقدی و جریانشناسی روشنفکری در ایران توسط ابوالفضل روحی در این دوره تدریس می‌شود.

انوری تصریح کرد: این دوره‌ها در دانشکده‌های مکانیک، عمران، علوم طبیعی، علوم تربیتی و روانشناسی، کشاورزی، علوم ورزشی، فیزیک، حقوق و علوم اجتماعی، علوم محیطی، ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی، برق و کامپیوتر، فناوری‌های نوین، اقتصاد و شیمی در حال برگزاری است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز در پایان گفت: پیشتر نیز دوره دانش‌افزایی استادان دانشگاه تبریز توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و با همکاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه، برگزار شده بود.

لازم به ذکر است، کلاس‌ها از ۲۴ تیرماه آغاز شده و ۲۵۰ نفر از اساتید در این دوره شرکت دارند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو