چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤١٥٨٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام سیدمحمد هاشمی:
عید غدیر باعث اطمینان قلوب شیعیان است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج: عید غدیر باعث اطمینان قلوب شیعیان است و باور به علی(ع) زیباترین و سعادت‌بخش‌ترین باور است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سیدمحمد هاشمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در مراسم بزرگداشت عید غدیر و روز کارمند درباره غدیر خم با بیان اینکه ماجرای غدیر یکی از جریانات تاریخی است که کمترین حاشیه و خدشه بر آن وارد است تصریح کرد: همه مسلمانان اعم از اهل تسنن و اهل تشیع بر صحت وجود و مطالب بیان شده در غدیر خم اذعان دارند و تنها اختلاف میان تعابیر و تفاسیری است که در مورد سخنان پیامبر صورت گرفته است.

هاشمی با بیان گوشه‌هایی از فرمایشات پیامبر اکرم(ص) درباره حضرت علی(ع) تاکید کرد: «عید غدیر باعث اطمینان قلوب شیعیان است و باور به علی(ع) زیباترین و سعادت‌بخش‌ترین باور است.»

وی فرازهایی از نامه ۸۴ حضرت علی(ع) به مالک اشتر را تشریح کرد که حاوی نکات بسیار زیبایی از رابطه بین کارمند، مدیر و مردم است.

هاشمی با مروری بر وضعیت دشوار جامعه، انتقاداتی را در این باره مطرح کرده و افزود: علی‌رغم وجود همه سختی‌هایی که هست؛ خداوند را شاکریم که زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران نفس می‌کشیم.

مسئول دفتر نهاد رهبری در واحد کرج با تبریک روز کارمند گوشه‌هایی از وظایف و پاسخگویی مسئولان را یادآور شد و از دست‌اندرکاران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خواست شرایط رفاهی و محیطی را برای همه کارکنان به‌ویژه کارکنان زن بیش از پیش فراهم کنند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو