شماره خبر :٥٤١٩١٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧
 
دانشگاه تربیت مدرس برگزار کرد:
برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید
این دوره در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) در قالب کارگاه‌های معرفتی، مشاوره خانواده، نشست‌های فرهنگی، هم‌اندیشی و نیز تفریحی برگزار گردید.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، طرح توانمندسازی و معرفت افزایی «ضیافت اندیشه» ویژه استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس، توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ شهریور ماه در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) در قالب کارگاه‌های معرفتی، مشاوره خانواده، نشست‌های فرهنگی، هم‌اندیشی و نیز تفریحی برگزار گردید.

در این دوره که با حضور ۴۰ نفر از استادان دانشگاه تربیت مدرس به انجام رسید، کارگاه‌های آموزشی تحت عناوین «اندیشه سیاسی اسلام» توسط جناب حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر حسین جوان‌آراسته ﻋﻀﻮ ﻫﯿأت ﻋﻠﻤﯽ ﭘﮋوﻫﺸﮕﺎه ﺣﻮزه و داﻧﺸﮕﺎه و کارگاه «تمدن اسلامی، چرائی فراز و فرودها و نقش استادان» توسط جناب حجت‎الاسلام والمسلمین دکتر علی فلاح‎رفیع عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

علاوه بر کارگاه‌های آموزشی فوق، برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان با موضوع «رسالت فرهنگی استادان» در مجموعه فرهنگی تفریحی هویزه  از برنامه‌های دیگر این دوره بود که طی آن اساتید پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در فضایی صمیمی ضمن بررسی مباحث فرهنگی  به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

برگزاری کارگاه سبک زندگی رضوی با محوریت شیوه‌های آرامش و تعامل صحیح در خانواده توسط دکتر حمید صادقیان پژوهشگر، روانشناس و مشاور از دیگر برنامه‌های جانبی این دوره از ضیافت اندیشه استادان بود که با استقبال استادان و خانواده‌های ایشان مواجه گردید.

قابل ذکر است برگزاری این دوره نیز در فضای معنوی و صمیمی و با همدلی کامل استادان همراه بود؛ فضایی متأثر از معنویت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌الحجج علی‌ابن موسی‌الرضا(ع).

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو