چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢١٤٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد:
کارگاه تخصصی بررسی ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر
کارگاه تخصصی بررسی ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور جمعی از دانشگاهیان این دانشکده برگزار گردید.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کارگاه تخصصی بررسی ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با سخنرانی حجت‌الاسلام واحدی‌زاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور ریاست دانشکده و جمعی از کارکنان این دانشکده برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام واحدی‌زاده با اشاره به آیه ۹۰ از سوره مبارکه نحل تصریح نمود: اولین آمر به معروف و ناهی از منکر خداوند متعال است. هرکس این فریضه مهم را انجام دهد، یقینا اجرش والاتر و برتر از جهاد در راه خدا خواهد بود.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ادامه داد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر به حدی از ارزش و مقام والایی برخوردار است که امام حسین(ع) از بین تمامی فرایض، این فریضه را برای نهضت خود انتخاب کرده‌اند.

وی در ادامه با نقل حدیثی از امیرالمؤمنین علی(ع) افزود: تمامی فرایض در مقابل فریضه امر به معروف و نهی از منکر، همانند آبی از دهان در مقابل دریای بزرگ است، لذا این فریضه یک جهاد مستمر در تمامی امور زندگی مسلمانان تلقی می‌شود و امیدواریم که بتوانیم از آمران واقعی به معروف و ناهیان از منکر باشیم.

در پایان این نشست مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به پرسش‌های حاضران در پیرامون این کارگاه تخصصی پرداختند.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو