چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٦٠٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٧ مهر ١٣٩٧
 
در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد:
مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه دانشجویی
طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل طی مراسمی به کار خود پایان داد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل که توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه به مدت ۴ روز در حال برگزاری بود با انجام مراسم اختتامیه به پایان رسید.

این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام علی‌نسب معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان و تجلیل از منتخبین برنامه‌های ورزشی و فرهنگی به کار خود پایان داد.

حجت‌الاسلام علی‌نسب در این مراسم با بیان اینکه طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل با شرکت ۱۷۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در دو فاز آموزش مجازی (بهره‌مندی از اساتید کشوری) و آموزش حضوری به مدت ۴ روز در اردبیل برگزار شد، به بیان اهداف این دوره پرداخت و گفت: هدف از دروس معارف یادگیری دفاع از اعتقادات به طور منطقی و عالی است. معرفت افزایی و ارتقاء سطح معرفتی دانشجویان حدالمقدور حل مشکلات معرفتی و اعتقادی دانشجویان و حل شبهات مذهبی آنها است.

وی در ادامه سخنان خود به تفسیر آیه‌ای از قرآن کریم پرداخت و گفت: خداوند در قرآن کریم انسان‌ها را به چالش فکری دعوت کرده است.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اهمیت عزت نفس در انسان را یادآور شد و گفت: انسان‌های صالح افرادی هستند که از روی دغدغه و احساس مسئولیت همواره به دنبال به چالش کشاندن مشکلات هستند و لذت را در حل مسائل مردم می‌دانند و از اینکه روزی بی‌خاصیت باشند ناراحت و اندوهناک می‌شوند.

وی در پایان سخنان خود به زندگی ابوذر از صحابه پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و گفت: ایشان معتقد هستند که انسان در دوران زندگی خود همواره باید با افق فکری امام علی(ع) به دنیا و حوادث آن نگاه کنند.

پخش نماهنگ, تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم علی آقایی و تجلیل از برگزیدگان ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه های مراسم اختتامیه ضیافت دانشجویی در دانشگاه پیام نور اردبیل بود.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو