چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٨٠٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧
 
به همت دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد:
جلسه‌ای با محوریت هماهنگی برنامه‌های فرهنگی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با حضور رؤسای دانشکده‌ها
به همت دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی جلسه‌ای با محوریت هماهنگی برنامه‌های فرهنگی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با حضور رؤسای دانشکده‌ها برگزار شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و حضور دانشجویان در دانشگاه، گفت: در شروع سال تحصیلی جدید، تشکیل جلسات هم‌اندیشی در خصوص برنامه‌های علمی و معرفتی اساتید، کارکنان و دانشجویان ضرورت دارد.

وی با بیان اینکه اهم تربیت دانشجویان به دست پرتوان استادان است، افزود: هدف اصلی دانشگاه و اساس آن تربیت نسلی سالم و آگاه به تحرکات دشمنان اسلام است.

حجت‌الاسلام حسنی در ادامه صحبت‌های خود، ضمن برشمردن برنامه‌های دفتر نهاد برای اساتید این دانشگاه، تاکید کرد: انتظار مردم از دانشگاهیان در خصوص حل معضلات جامعه قابل تأمل است، چراکه تلاش شبانه‌روزی مسئولین دانشگاه و اساتید و کارکنان در مقابل زحمات خانواده‌های معظم شهدا و خون شهدا بسیار ناچیز است.

حجت‌الاسلام حسنی در بخش پایانی صحبت‌های خود بحران اقتصادی کشور را یادآور شد و آن را توطئه‌ای از سوی دشمنان اسلام عنوان کرد و با بیان اینکه با عنایت خداوند متعال از این توطئه‌ی دشمن نیز عبور خواهیم کرد، اظهار داشت: کاهش و از بین بردن آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه، به مرتفع شدن آنها در محیط علمی بستگی دارد.

گفتنی است در ادامه جلسه رؤسای دانشکده‌های دانشگاه محقق اردبیلی و مدیر حراست این دانشگاه نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو