سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٨٥٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧
 
در دفتر نهاد دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران برگزار شد:
نشست دبیران هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران
دومین نشست استانی دبیران هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران برگزار شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دومین نشست استانی دبیران هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران  با حضور حجت‌الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد، دکتر علویان دبیر هم‌اندیشی دانشگاه‌های استان مازندران، دکتر محمودی دبیر هم‌اندیشی واحد ساری و دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران و دبیران هم‌اندیشی اساتید و نخبگان واحدها برگزار گردید.

در این نشست حجت‌الاسلام حسینی توجه به امور فرهنگی در محیط دانشگاهی را بسیار مهم دانسته و اظهار داشت: طبق ارزیابی به‌عمل آمده ازسوی دفتر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه‌های کشور و اعلام ۲۰ دانشگاه برتر، دفتر هم‌اندیشی دانشگاه  آزاد اسلامی مازندران به‌عنوان هشتمین دفتر هم‌اندیشی برتر معرفی گردید.

در ادامه دکتر محمودی دبیر هم‌اندیشی واحد ساری و آزاد اسلامی استان مازندران با تاکید بر ارسال  گزارشات بیان داشت: این دفتر در نظر دارد نشریه‌ای را از دفتر هم‌اندیشی استانی تنظیم و به چاپ رساند و تاکنون نیز از مجموعه واحدها تعدادی از مقالات ارسال شده که در حال بررسی است.

همچنین دکتر علویان دبیر هم‌اندیشی دانشگاه‌های استان مازندران مباحثی را در خصوص هم‌اندیشی اظهار داشت و گفت: باید از ظرفیت هم‌اندیشی استفاده شود و مرکز هم‌اندیشی پل ارتباط نهادی دانشگاه است. پس وظیفه دفاتر هم‌اندیشی مهم است زیرا هرچه در نقش اساتید سرمایه گذاری گردد به نقش دانشجویی تزریق می‌شود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو