دوشنبه ١٢ دی ١٣٧٩

 


شماره خبر :٥٤٣٥٨٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
 
به ميزبانی هيئت دانشگاه الزهرا برگزار شد:
اولين تجمع هيئات دختران دانشجوی دانشگاه‌های استان تهران
اولين تجمع هيئات دختران دانشجوی دانشگاه‌های استان تهران به مناسبت شهادت حضرت رقيه(س) و به ميزبانی هيئت دانشگاه الزهرا برگزار شد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در تاريخ ۲۲ مهرماه مراسمی به مناسبت شهادت حضرت رقيه(س) با هدف معرفی و الگوسازی بانوان فرهيخته طراز اسلام به ميزبانی هيئت دانشگاه الزهرا برگزار گرديد.

در اين برنامه كه بيش از ۱۶۰۰ نفر از دانشجويان عضو هيئات دانشجویی شركت داشتند، آقای دكتر غلامی از اساتيد هيئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) به تبيين اهميت و جايگاه فعاليت بانوان متدين و اثربخشی فعاليت آنان پرداخت و سپس مداحان اهل‌بيت(ع) حاج امير عباسی و خانم اثنی عشری در رسای سه ساله ابا‌عبدالله(ع) مرثيه سرايی نمودند.

در پايان مراسم، خانم عابدينی مسئول مركز زنان و خانواده نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص ضرورت اين اجتماع و اهداف آن توضيحاتی را بيان نمود.

اين برنامه به همّت دفتر نهاد استانی تهران، مركز زنان و خانواده نهاد و كليه دفاتر نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان تهران  و هيئات دختران دانشجوی دانشگاه‌ها برگزار گرديد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو