جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٥٦٨٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٣ آذر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حیدری در نشست مشترک مسئولان نهاد رهبری با معاونین و مدیران دانشجویی و فرهنگی استان اصفهان:
افتخار ما این است که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی شناخته می‌شود
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: افتخار ما این است که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی، مصمم و با اراده و با یک افق خیلی روشن در حال سیر تکاملی خود است و آینده‌ای روشن و تابناک فراروی دانشگاه آزاد اسلامی قابل رویت است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، یکصد و سی و هفتمین نشست مشترک مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با معاونین و مدیران دانشجویی و فرهنگی استان اصفهان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان در سخنانی گفت:  سال ۹۷ چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است، انقلابی که برایند همه تلاش‌ها و خون‌دل‌ خوردن‌ها و خون دادن‌هاست. با نگاهی به گذشته می‌بینیم که شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و خانواده‌های آنان در هر کوچه و برزن و در هر محله‌ای، ردپایی از رشادت‌ها و جوانمردی‌های خود برجا گذاشته‌اند که نباید هیچ کدام از ما تلاش‌ها و خون دل خوردن‌های این عزیزان را فراموش کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به این موضوع که ایران اسلامی تبدیل به قدرت برتر منطقه شده است، بر همه ما فرض است که دستاوردها و خدمات نظام اسلامی ایران را برای نسل جوان تشریح و تبیین کنیم و بدانیم که دلیل اصلی دشمنی امپریالیسم با محوریت آمریکای غاصب با ما، پایبندی نظام م و مردم به شعارها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و طبق گفته مقام معظم رهبری، انقلاب به حمدالله با قدرت، با حفظ شعارها و با برافراشته بودن پرچم‌های اصلی، همچنان دارد به پیش می‌رود.

حیدری خاطرنشان کرد: افتخار ما این است که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی، مصمم و با اراده و با یک افق خیلی روشن در حال سیر تکاملی خود است و آینده‌ای روشن و تابناک فراروی دانشگاه آزاد اسلامی قابل رویت است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو