جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٥٧٥٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حمید انصاریان:
وحدت و هماهنگی نخستین نیاز جامعه اسلامی و جهان اسلام است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ابتکار امام راحل (ره) در نامگذاری هفته وحدت را هوشمندانه توصیف و تأکید کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان وحدت و هماهنگی را نخستین نیاز جامعه اسلامی و جهان اسلام معرفی کرد.

حجت‌الاسلام حمید انصاریان با تبریک فرارسیدن هفته وحدت با اشاره به تأکید اسلام بر اهمیت وحدت در جامعه اسلامی تصریح کرد: آنچه قران کریم از همه مسلمین خواسته است اعتصام به ریسمان الهی است و نکته مهم آیه شریفه واعتصمو بحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا این است که مخاطب این امر الهی همه مسلمین با هم هستند و همه جوامع و کشورهای اسلامی باید حول محور توحید و یکتاپرستی با هم مجتمع شوند.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان افزود: با نگاه به فرمان‌‌های اسلام به‌راحتی درمی‌یابیم مسلمانان باید به جان و مال ناموس و خاک و امنیت همدیگر احترام بگذارند و دیگر فریب بازی قدرت‌های شیطانی و نظام سلطه به‌ویژه صهیونیسم جهانی و استکبار جهانی به رهبری آمریکا را نخورند.

وی ابتکار امام راحل(ره) در نامگذاری هفته وحدت را هوشمندانه توصیف و تأکید کرد: این نامگذاری پیامی مهم دارد و آن این است که حول محور اندیشه‌های ناب اسلام و اسلام ناب محمدی که در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) متبلور است همه مسلمین با هم علیه جبهه کفر، شرک، نفاق، استکبار و ظلم جهانی بایستیم و به آزادی و استقلال کشورهای اسلامی برسیم.

انصاریان ادامه داد: کشورهای اسلامی باید به‌عنوان قطب قدرتمند جهان امروز ایفای نقش کرده و پیام اسلام ناب که گفتمان انقلاب اسلامی نیز هست را به جهانیان برسانند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو