جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٦٢١٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧
 
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل؛
جلسات اخلاق حرفه ای در تمامی واحدهای استان برگزار می شود
مسئول نهاد در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل: موضوعات ضروری روز جامعه در این جلسات مطرح شده و نظرات اساتید در خصوص این موضوعات دریافت می شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام دکتر سیف ا... مدبر اظهار کرد: جلسات اخلاق حرفه ای در تمامی واحدهای دانشگاه‌های آزاد استان برگزار می‌شود و از همین رو تا به امروز ددر نزدیک به ۱۵جلسه در واحدهاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامي استان این جلسات صورت پذیرفته است.

وی افزود: با توجه به اینکه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل فقط در واحد اردبیل مستقر بوده و در سایر واحدها در شهرستان‌های استان دفتر نهاد رهبری حضور فیزیکی ندارد و جهت عمل به وظیفه ذاتی خود موظف هستیم به هر نحوی در واحدهای دانشگاهی غیر از اردبیل هم وظیفه و رسالت خود را ایفا کنیم.

دکتر مدبر ادامه داد: به همین منظور در هر هفته یک روز را برای رسیدگی به مشکلات، آگاهی از وضعیت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و هم چنین دیدار و گفت و گوی صمیمی با اساتید، دانشجویان و پرسنل واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان‌ها اختصاص یافته است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل تشریح کرد: این جلسات با عناوین مختلف به ویژه با عنوان اخلاق حرفه ای و گاها با موضوعات دیگر در این دانشگاه‌ها با اساتید، پرسنل و دانشجویان برگزار می شود و در این نشست‌های صمیمی نکاتی را هم به صورت دوستانه به ریاست دانشگاه و سایر افراد انتقال می دهیم.

دکتر مدبر بیان کرد: جلساتی که به صورت نشستی صمیمی با دانشجویان برگزار می‌شود بیشتر دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی را شامل شده و روال این جلسات بدین گونه است که حدیثی مطرح می شود و بعد از آن دانشجویان حول این حدیث و سایر مطالب به بحث و گفتگو و تبادل نظر می پردازند.

وی عنوان کرد: اهدافی که از برگزاری این نوع جلسات و نشستها دنبال می‌شود اغلب جویا شدن احوالات پرسنل، اساتید و دانشجویان بوده و در کنار شنیدن نکته نظرات و درد دل آنها است که خوشبختانه استقبال از سوی اساتید و پرسنل واحد‌ها بسیار عالی است و البته این جلسات به صورت کارگاهی برگزار شده و پس از اتمام آن گواهی کارگاه هم ارائه می‌شود.

مسئول نهاد در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل ادامه داد: موضوعات ضروری روز جامعه در این جلسات مطرح شده و نظرات اساتید در خصوص این موضوعات دریافت می‌شود از همین رو این جلسات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و سبب رشد و تعالی جامعه دانشگاهی می‌شود.

وی گفت: جلسات با پرسنل هم بسیار مفید به فایده است و اما تنها مطلبی که چندین بار هم به آن تأکید شده است حضور کمرنگ دانشجویان در این نشست‌ها است که آن هم به دلیل عدم برنامه ریزی صحیح و عدم دعوت از عموم دانشجویان برای حضور در این جلسات است و گرنه دانشجویان از حضور در این نوع جلسات بسیار استقبال کرده و مطالب بسیار مفیدی در این نشست‌های صمیمی مطرح می‌شود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو