سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٧٨٦٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام اسماعیلی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
حركت موفق در جاده نورانی انقلاب اسلامی به‌سوی آرمان شهر مهدويت جز با تبعيت از ولی‌فقيه ممكن نيست
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه برای ظهور و تداوم انقلاب اسلامی خون‌های فراوانی تقدیم شده است گفت: ایام ایام بصیرت و میثاق با ولایت است و امروز بیش از هر زمان دیگر به این اصل مهم محتاج هستیم، چرا که حركت موفق در جاده نورانی انقلاب اسلامی به‌سوی آرمان شهر مهدويت جز با تبعيت از ولی‌فقيه ممكن نيست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه که با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ریاست و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن جلسات دفتر ریاست برگزار شد، حجت‌الاسلام اسماعیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن گرامی داشت روز ۹ دی گفت: مردم ولایت‌مدار استان گیلان یک روز جلوتر از سایر استان‌ها برای ریشه‌کن کردن فتنه، به صحنه آمدند و بصیرت و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه افزود: حماسه ۹ دی روز میثاق با ولایت و نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و نشان دادند که در میان گرد و غباری که فتنه‌گران به‌پا کردند، هرگز راه را گم نمی‌کنند و همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.

حجت‌الاسلام اسماعیلی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: ممکن است دشمن برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشد، لذا نخبگان جامعه باید حواسشان جمع باشد، باید بیدار و هوشیار بود، اگرغفلت شود دشمن زهر خود را خواهد ریخت. در زمان فتنه، دشمن فضا را غبارآلود می‌کند، به این صورت که حق و باطل را در کنار هم می‌گذارد؛ در نتیجه حق، برای طرفداران حق هم مشتبه می‌شود؛ بنابراین اولین وظیفه‌ی ما بصیرت‌افزایی است که نگذاریم حق و باطل مشتبه شود. در فتنه‌ها کسانی که قوه تحلیل درست و روحیه معنوی داشته باشند می‌توانند به سلامت عبور کند.

در پایان اسماعیلی با بیان اینکه برای ظهور و تداوم انقلاب اسلامی خون‌های فراوانی تقدیم شده است گفت: ایام ایام بصیرت و میثاق با ولایت است و امروز بیش از هر زمان دیگر به این اصل مهم محتاج هستیم، چرا که حركت موفق در جاده نورانی انقلاب اسلامی به‌سوی آرمان شهر مهدويت جز با تبعيت از ولی‌فقيه ممكن نيست.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو