دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٧٩١٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام صافدل در گردهمایی پیشگامان بصیرت:
حماسه نهم دی سند افتخار ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی است
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با بیان اینکه بصیرت اسم رمز سربلندی ملت ایران در فتنه‌های دشمنان بوده است، گفت: حماسه نهم دی سند افتخار ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با فرارسیدن نهم دی‌ماه روز بصیرت و تجدید میثاق امت با رهبری، گردهمایی پیشگامان بصیرت با حضور معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

حجت‌الاسلام دکتر حسین صافدل مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سخنان خود در این گردهمایی با بیان اینکه بصیرت اسم رمز سربلندی ملت ایران در فتنه‌های دشمنان بوده است، گفت: حماسه نهم دی سند افتخار ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی است. روزی است که مردم بصیر با حضور حماسی خود در صحنه تمام نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب ساختند و نقشی جاودان در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار گذاشتند.

وی با اشاره به تحرکات دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون و تلاش برای ایجاد تفرقه در بین آحاد جامعه، شجاعت و بینش بابصیرت را سلاح مبارزه در این کارزار دانست و افزود: در شرایطی که از ابتدای انقلاب دشمن هر روز با این عنوان که یک سال دیگر، دو سال دیگر، شش ماه دیگر کار نظام تمام است، سعی در ملتهب نشان دادن فضای داخلی کشور دارد اما به لطف الهی و تدابیر رهبری و حضور مردم این انقلاب چهل ساله شده و خواب را از چشم استکبار جهانی ربوده است.

حجت‌الاسلام صافدل در ادامه به حماسه جاودان مردم تربت حیدریه در نهم دی ماه سال ۵۷ اشاره کرد و در خصوص این واقعه عظیم و تاریخی اظهار داشت: حرکت عظیم مردم تربت حیدریه در سال ۵۷ آن هم در شرایطی که هنوز فضای غبارآلود رژیم ستمشاهی بر کشور سایه انداخته بود نشان دهنده وحدت و بصیرت بالای مردمان این دیار پرافتخار است. این که مردم تربت حیدریه ۴۳ روز قبل از یوم‌الله ۲۲ بهمن با دل‌های به‌هم پیوسته تحت لوای اسلام توانستند عوامل رژیم منحوس پهلوی را از شهر بیرون برانند، نشان از اخلاص و اعتقاد ولایی این مردمان دارد و در تاریخ انقلاب نیز همواره مردم تربت حیدریه در بزنگاه‌های تاریخی حضوری حماسی و دشمن‌شکن داشته‌ان.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو