دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٧٩٣٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:
پیام ۹دی به دشمنان این بود که مردم ایران همواره پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند
حجت‌الاسلام‌ حسینی گفت: پیام ۹دی به دشمنان این بود که مردم ایران همواره پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و در مواقع حساس در صحنه‌ها حضور دارند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌ سیدمرتضی حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با گرامیداشت حماسه ۹ دی، اظهار کرد: روز ۹ دی حامل دو پیام مهم برای مردم کشور و دشمنان انقلاب و اسلام بود.

حسینی ادامه داد: روی اول پیام این حماسه با مردم بود که بار دیگر اثبات شد که با اتحاد و همدلی می‌توان بر دسیسه‌ها و فتنه‌ها فائق آمد و روی دوم آن، پیامی صریح و قاطع به دشمنان بود که آنان را متوجه کرد مردم ایران اسلامی همواره پای ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده، از آن دفاع کرده و همواره در مواقع حساس درصحنه‌ها حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه واقعه ۹ دی را نباید به یک جریان سیاسی خاص تنزل داد، تصریح کرد: ۹ دی، یک روز حماسی ملی است که مردم برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی با وحدت کامل در کنار یکدیگر شعار دشمن‌ستیزی سر دادند.

رسول اسکندری مدیر دانشجویی واحد بوشهر دیگر سخنران این مراسم با شرح کوتاهی از تاریخچه فتنه در اسلام گفت: فتنه‌ها بر فضای روانی جامعه اثرگذار بوده و جبهه حق را تحت تأثر قرار می‌دهد.

اسکندری لازمه عبور از فتنه‌های زمانه را بصیرت‌افزایی معرفی و اظهار کرد: خودآگاهی و زمان‌آگاهی دو عنصر مهم در جهت ایجاد بصیرت است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو