سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٧٩٩٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام ابراهیم‌زاده در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی:
مردم در ۹ دی ۸۸ جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرفتند
مسئول دفتر نهاد دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از این روز می‌­توان به‌عنوان مانور یاران حضرت مهدی(عج) یاد کرد و روزی که مردم در آن حماسه آفریدند و به همین سبب در کنار روزهایی مثل عاشورا، غدیر و ۲۲ بهمن ماندگار خواهد شد و نمایشی از جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نهاد دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در واحد شبستر با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذشت ۴۰ سال به‌طور کامل تثبیت شده و در اقتدار کامل به‌سر می­ برد.

وی از ۹ دی به‌عنوان ثمره خون شهیدان یاد کرده و ادامه داد: از این روز می‌­توان به‌عنوان مانور یاران حضرت مهدی(عج) یاد کرد و روزی که مردم در آن حماسه آفریدند و به همین سبب در کنار روزهایی مثل عاشورا، غدیر و ۲۲ بهمن ماندگار خواهد شد و نمایشی از جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی توطئه­‌های دشمنان را دائمی خوانده و ادامه داد: همواره برای مقابله با فتنه‌ها باید آماده باشیم و بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری پایبندی به قانون، پرهیز از قانون‌گریزی، عدم اعتماد به دشمن، یکی کردن حرف و عمل، بصیرت افزایی، تلاش برای حفظ آرامش، پرهیز از هنجارشکنی و شناسایی افرادی که منشأ فساد هستند، از مهم­ترین عوامل آمادگی در مقابل توطئه ‌های دشمنان است.

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با شرکت دانشگاهیان دانشگاه­‌های آزاد اسلامی شبستر، خامنه، صوفیان، تسوج، علمی کاربردی و پیام نور، فرمانده سپاه، نیروی انتظامی، بسیج، شهرداری و دیگر ادارات و نهادهای شهرستان شبستر در محل آمفی­ تئاتر علامه جعفری واحد شبستر برگزار شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو