سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨١٦٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب:
کسانی که مقابل نصایح رهبری ایستاده‌اند، در پیمودن مسیر انقلاب از آنها سلب توفیق شده‌ است
حجت‌الاسلام رنجبر گفت: کسانی که مقابل فرامین و نصایح رهبری معظم که همانا راهش همان راه انبیاست می‌ایستند و خلاف جریان زلال و با بصیرت ولایت قدم برمی‌دارند، حداقل اتفاقی که در زندگی آن‌ها رخ می‌دهد سلب توفیق در پیمودن مسیر انقلاب است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام رنجبر، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بناب در خصوص اظهارات نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره رهبر معظم انقلاب گفت: باید از نائب رئیس مجلس، مطهری جویا شد که منظورش از مطرح کردن چنین الفاظی آن هم خطاب به مقام معظم رهبری چیست و با چنین الفاظی چه هدفی را دنبال می‌کند؟

رنجبر در ادامه اشاره‌ای به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهدا کرد و تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار خانواده شهدا فرمودند: «اینکه آمریکایی‌ها گفتند سال ۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است سال ۹۷ جنجال کنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواس‌شان را جمع کنند.» معظم‌له فرمودند: هوشیار باشیم، چون دشمن از ما سیلی خورده است و به دنبال فتنه‌ دیگری است.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب تصریح کرد: سؤال ما از علی مطهری این است که آیا این تلنگر رهبری برای بیداری مسئولین و ملت از فتنه جدید نیست؟

وی ادامه داد: متاسفانه عده‌ای از خواص به اسم فتنه حساسیت دارند و این اسم تداعی بدی برای آن‌ها دارد.

رنجبر خاطرنشان کرد: صحبت‌های مطهری این شائبه را به‌وجود می‌آورد که وی در مقابل بیانات رهبری قرار گرفته است و تاریخ نشان داده، کسانی که مقابل فرامین و نصایح رهبری معظم که همانا راهش همان راه انبیاست می‌ایستند و خلاف جریان زلال و با بصیرت ولایت قدم برمی‌دارند، حداقل اتفاقی که در زندگی آن‌ها رخ می‌دهد سلب توفیق در پیمودن مسیر انقلاب است.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب در ادامه خطاب به مطهری گفت: بنده به علی مطهری خطاب می‌کنم؛ شما که به‌عنوان نائب رئیس مجلس در صحن مقدس مجلس شورای اسلامی به حفظ دستاورد‌های نظام و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی قسم یاد کرده‌اید؛ اینچنین سخنانی شایسته جایگاه حضرتعالی نیست؛ این سخن یعنی زیر سؤال بردن منویات مقام معظم رهبری.

وی در بخشی از سخنان خود در خصوص توبیخ نماینده سراوان به علت استفاده از الفاظ ناشایست گفت: زمانی که علی مطهری و اعضای هیات رئیسه مجلس برخورد و الفاظ  نماینده سراوان را ناشایست دانسته و به ایشان توبیخ درج در پرونده صادر کردند؛ رفتار و سخنان ناشایست نایب رئیس مجلس نیز کمتر از برخورد نماینده سراوان نبود و مستحق تذکر کتبی می‌باشد.

رنجبر در خصوص نقش بی‌نظیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در کنترل فتنه۸۸ گفت: همه مؤلفه‌های یک فتنه همه جانبه در جریان فتنه سال ۸۸ مصداق عینی داشت و دشمنان برنامه وسیع و از پیش تعیین شده‌ای برای سرنگونی انقلاب اسلامی داشتند؛ با این حال نقش مقام معظم رهبری در کنترل بحران، بی‌نظیر و بی‌بدیل بود و حرکت خودجوش مردم در ۹دی۸۸ بدون حضور مسئولین و در حمایت اصل ولایت‌فقیه و پیروی از مقام معظم رهبری، حکایت از بصیرت بالای مردم ایران اسلامی دارد و حضرت آقا با تحلیل درست حوادث بعد از انتخابات و این‌که فتنه‌ای عمیق در راه است و ریشه در گذشته دارد و با به‌کارگیری سیاست شفاف‌سازی، بصیرت‌افزایی و برخورد نرم و با مدارا و قاطعیت توأمان در مواجهه با جریان فتنه، مدیریت مثال زدنی‌ای داشتند.

وی در پایان خطاب به علی مطهری بیان کرد: بنده به‌عنوان یک طلبه به شما توصیه می‌کنم که هیچ موقع بر خلاف ولایت موضع نگیرید، مطالبی بیان نکنید که بعداً موجب پشیمانی شود؛ شما منتصب به شهید علامه مطهری (رضوان الله تعالی علیه) هستید، شما هم فرزند خلف آن بزرگوار باشید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو