سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٨٤٣٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام زمانی در نشست مسئولین دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش استان اردبیل:
نقش معلم و آموزش و پرورش در حل مشکلات و پیشرفت کشور تعیین کننده و بی‌بدیل است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل: نقش معلم و آموزش و پرورش در آینده کشور و ملت و حل مشکلات و نیل به تعالی و پیشرفت تعیین کننده و بی‌بدیل است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست صمیمی مسئولین دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش استان اردبیل با حضور و سخنرانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل، ریاست و هیات رئیسه دانشگاه و مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم مهارت آموزان و دانشجومعلمان استخدامی در پردیس علامه طباطبائی برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام زمانی مسئول دفتر نهاد دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل ضمن گرامیداشت عملیات غرورآفرین کربلای۵ و رشادت‌های رزمندگان اسلام خاطرنشان کرد: این عملیات قضاوت سازمان ملل و همه جهان را در جنگ ۸ساله تحمیلی به نفع ملت ایران دگرگون کرد.

وی افزود: آقای شهید مطهری در دیداری که با حضرت امام در نزدیکی‌های شهر پاریس فرانسه داشتند، بعد از برگشتن گفتند که من در حضرت امام ۴ تا آمنوا دیدم. من دیدم که حضرت امام آمنو بربه است. یک انسانی است که به خدای خودش اعتقاد دارد و باور دارد که تمام جهان تحت قدرت خداوند است و خداوند است که دنیا را اداره می‌کند. دومین آمنو، آمنو بنفسه. حضرت امام خود را شناخته است و باور دارد که چه کار می‌کند. سومین باور امام باور به مردم و کشور خود بود و چهارمی این بود که امام به هدفی که انتخاب کرده بود باور داشت. ایمان به خدا، ایمان به خود، باور به مردم و باور به هدف که این باور داشتن اهداف برگشتی نداشت تا این انقلاب به ثمر رسید.

مسئول دفتر نهاد دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل خاطرنشان کرد: این درس را امام به ما یاد داد که ما نیز باید همگی به هدف و راهی که انتخاب می‌کنیم باور داشته باشیم و بدانیم با کمک به همدیگر و در نهایت با خداباوری و عزم و اراده می‌توانیم این کشور را به قله‌ها و اهداف بزرگ برسانیم.

حجت‌الاسلام زمانی افزود: ۸۰درصد مشکلات کشور مستقیم و غیرمستقیم مربوط به آموزش و پرورش است. باید در ساختار و نیروی انسانی آموزش پرورش تغییر و تحول ایجاد شود. نقش معلم و آموزش و پرورش در آینده کشور و ملت و حل مشکلات و نیل به تعالی و پیشرفت تعیین کننده و بی‌بدیل است.

گفتنی است جلسه پرسش و پاسخ با مهارت آموزان و سخنرانی مدیر کل آموزش و پرورش و ریاست دانشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو