شماره خبر :٥٤٨٤٩٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام عباس دشتی در نشست مسئولین دفاتر و دبیران هم‌اندیشی:
امروز دشمن از ابزارهای مختلفی برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می‌کند
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: امروز دشمن از ابزار های مختلفی برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می‌کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)، حجت‌الاسلام عباس دشتی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در دیدار با مسئولین و معاونین دفاتر نهاد رهبری و دبیران هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های استان بوشهر ضمن تبریک این ایام گفت: امروز دشمن از ابزارهای مختلفی برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می‌کند.

دشتی گفت: یکی از مهمترین راهکارهای برخورد با دشمن استفاده از فضای مجازی است. اینکه مقام معظم رهبری بر استفاده از فضای مجازی تاکید دارند بیانگر این است که فضای مجازی در میان نسل جوان کشور نقش مهم و عمیق و تاثیرگزاری دارد.

وی افزود: امروز فضای مجازی همانند بلندگوی رسایی در خانه دل جوانان رسوخ پیدا کرده و قطعا مسئولیت دلسوزان نظام بسیار سنگین و حساس خواهد بود و اساتید باید با برنامه صحیح و یک کار تشکیلاتی ذهن و قلب جوانان را به‌سوی حق هدایت و فرهنگ اصیل دینی را برای مخاطبان تبیین نمایند.

مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مردم قم به‌مناسبت سالگرد قیام ۱۹دی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار به تلاش دشمن جهت شایعه‌سازی و تهمت‌پراکنی و به جان یکدیگر انداختن مردم تاکید کردند و همه را به هوشیاری و بصیرت فرا خواندند و خطاب به جوانان گفتند که جوانان با هوشمندی فضای مجازی را به ابزاری برای زدن تودهنی به دشمنان تبدیل کنند.

دشتی در پایان افزود: آگاهی بخشی در محیط‌های دانشگاهی وظیفه‌ی همه‌ دلسوزان به‌ویژه اساتید انقلابی است که به هر میزان که می‌توانند باید نسبت به افزایش سطح آگاهی‌های قشر جوان وآشنایی آنها با شگردهای دشمنان و مقابله با آنها تلاش کنند و نگذارند جوانان ما تحت‌تاثیر شایعات آنها قرار گیرند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو