پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٢٤٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧
 
در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد؛
نشست هم‌اندیشی مدیران و روحانیون کاروان‌های بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان استان قم
نشست هم‌اندیشی مدیران و روحانیون کاروان‌های بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان استان قم در دانشگاه علوم پزشکی این استان برگزار شد.

به‌گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست هم‌اندیشی مدیران و روحانیون کاروان‌های بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان استان قم با حضور حجت‌الاسلام فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور و صالحی مدیرکل حج و زیارت استان قم و حجت‌الاسلام طاهری رئیس شورای هماهنگی عتبات دانشگاهیان استان قم در سالن علامه طباطبایی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در این جلسه ضمن تشریح سیاست‌های دوره بیستم اعزام عتبات، به بیان ویژگی‌ها و امتیازات عتبات دانشگاهیان پرداخت و اظهار داشت: کسانی که یک سفر با عتبات دانشگاهیان اعزام شده‌اند تمایل دارند که همه سفرهایشان از طریق این ستاد باشد.


حجت‌الاسلام طاهری مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم نیز ضمن خیر مقدم به مدیران و روحانیون اظهارداشت: در دوره بیستم تعداد کاروان‌های دانشگاهیان استان قم ۱۶ کاروان است که اعزام آنها از ۲بهمن شروع شده است و تا نیمه‌های اردیبهشت ۹۷ ادامه دارد.

در ادامه صالحی مدیرکل حج و زیارت استان قم با بیان ویژگی‌های کاروان‌های دانشگاهیان اعلام کرد: ما مدیران کاروان‌های دانشجویی را با حساسیت انتخاب می‌کنیم و سعی داریم که از سنخ خود دانشگاهیان باشند.

در بخشی از این نشست مدیران و روحانیون کاروان‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌های خود پیرامون عتبات دانشگاهیان پرداختند.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو