پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٤٠٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام قدرتی در آیین تجدید میثاق با شهدا و پیاده‌روی همگانی ویژه دانشگاهیان دانشگاه لرستان:
ایران با وقوع انقلاب اسلامی، از یک کشور وابسته به یک کشور مستقل دارای نظریه مقاومت، تبدیل شد
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان گفت: ایران با وقوع انقلاب اسلامی، از یک کشور وابسته به یک کشور مستقل دارای نظریه مقاومت، تبدیل شد.

به‌گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،  حجت‌الاسلام مهدی قدرتی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان در آیین تجدید میثاق با شهدا و پیاده‌روی همگانی ویژه دانشگاهیان دانشگاه لرستان که با حضور مسئولان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه لرستان، برگزار شد، تشریح کرد: همیشه باید قدردان نعمت‌های خداوند باشیم و انقلاب اسلامی ایران، یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند است.

وی تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی و با زعامت ولایت فقیه، دستاوردهای راهبردی مهمی از جمله استقلال، امنیت، آزادی و مردم سالاری دینی برای کشورمان، به دست آمده است که بایستی قدردان این دستاوردهای مهم و راهبردی باشیم.

حجت‌الاسلام قدرتی، توضیح داد: از دستاوردهای انقلاب اسلامی، تحقق شعار «ما می‌توانیم، است که تحقق عینی این شعار، در کسب رتبه‌های متعدد در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فناوری، نظامی و هسته‌ای برای ایران اسلامی، بوده است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان، اظهار داشت: ایران، به برکت انقلاب اسلامی، در حوزه فناوری، جزء ۱۰ کشور برتر دنیاست و در زمینه تولید علم نیز، رشد علمی ایران، یازده برابر میانگین جهانی، بوده است.

حجت‌الاسلام مهدی قدرتی، افزود: این یک دستاورد بسیار مهم است که ایران با وقوع انقلاب اسلامی، از یک کشور وابسته به یک کشور مستقل دارای نظریه مقاومت، تبدیل شد.

وی تصریح کرد: ما باید نظریه مقاومت را بیش از پیش، ترویج کنیم و این نظریه، یک نظریه کاربردی موفق است». مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، بیان داشت: به‌واسطه نظریه مقاومت است که شاهد موفقیت در کشورهای سوریه و عراق بوده‌ایم و ان‌شاالله در کشورهای یمن و بحرین هم این نظریه، نتایج موفقی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام قدرتی، توضیح داد: طبیعی است که کمبودها و کاستی هایی هم داریم؛ اما این کمبودها و کاستی‌ها، گذرا هستند و با کار و تلاش مضاعف، رفع خواهند شد.

وی تأکید کرد: آنچه پایدار و استوار است دستاوردهای راهبردی انقلاب اسلامی است که همواره باید قدردان و شکرگزار اینگونه دستاوردها باشیم.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان، تشریح کرد: در مدت چهل‌سالی که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، در زمینه‌هایی همچون هسته‌ای و موشکی هم شاهد پیشرفت‌های مهمی بوده‌ایم که از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو