پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٦٩٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام صافدل در همایش بزرگ فجرآفرینان دانشگاهی تربت حیدریه:
دانشجویان و دانشگاهیان در جریان انقلاب نقشی کلیدی داشتند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه گفت: دانشگاهیان در جریان انقلاب نقشی کلیدی داشتند و امام راحل نیز با در نظر داشتن همین نقش حیاتی همواره بر ایجاد هویت اثرگذار در دانشجویان و دانشگاهیان تاکید داشت.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام دکتر حسین صافدل مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه، در همایش بزرگ فجرآفرینان دانشگاهی تربت حیدریه،  گفت: چهل‌سالگی نمادی از بلوغ و بالندگی است و دنیا امروز به این باور رسیده که ایران روی پای خود ایستاده و ملت بزرگ ما توانسته در سایه انقلاب دست مستکبران را از کشور کوتاه کند.

حجت‌الاسلام حسین صافدل جامعه دانشگاهیان را گروهی تعیین کننده در طول تاریخ انقلاب دانست و افزود: دانشجویان و دانشگاهیان در جریان انقلاب نقشی کلیدی داشتند و امام راحل نیز با در نظر داشتن همین نقش حیاتی همواره بر ایجاد هویت اثرگذار در دانشجویان و دانشگاهیان تاکید داشت.

وی مردم‌سالاری دینی را دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: امام خمینی(ره) با وجود تمام فراز و فرودها در مسیر سخت پیروزی انقلاب توانست بحث مردم‌سالاری دینی را در کشور مستقر کند و امروزه انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان الگویی برای تمام جوامع آزدی‌خواه دنیا مطرح شده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو