پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٦٩٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام اسماعیلی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی:
انقلاب اکنون به نقطه تثبیت رسیده و همین مسئله دشمن را وحشت‌زده کرده است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: انقلاب اکنون به نقطه تثبیت رسیده و همین مسئله دشمن را وحشت‌زده کرده است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام اسماعیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر بیان داشت: حضرت امام خمینی(ره) در وصیت‌نامه سیاسی-الهی خود یکی از افتخارات را این می‌داند که فاطمه زهرا(س) از ماست.

اسماعیلی در ادامه گفت: حرکت عظیم و باشکوه این انقلاب که ۴۰ سال علی‌رغم دشمنی و توطئه‌های بدخواهان این ملت با قدرت ادامه پیدا کرده است، اکنون به نقطه تثبیت رسیده و همین مسئله دشمن را وحشت‌زده کرده است به‌طوری که برای آنان غیرقابل تحمل است.

وی با بیان اینکه راه نجات جوامع بشری غیر از نسخه ارزشمند و موفق جمهوری اسلامی نیست، افزود: انقلاب اسلامی به‌مثابه کشتی نوح است که «مَنْ رَكِبَهَا نَجَا وَ مَنْ تَرَكَهَا غَرِقَ». یقینا کسی نجات پیدا می‌کند که در آن باشد؛ این کشتی در اقیانوس‌های طوفانی و ناملایماتی که از طریق بدخواهان این ملت ایجاد شده به‌آرامی «بِسْمِ اللَّهِ مَجْراها وَ مُرْساها» در حال حرکت است که به دست خلف صالح امام(ره) در طوفان‌های فراوان حاصل از مکر و حیله دشمن، اعم از تهدید، ترس، تحریم و حمله، چراغ را روشن و راه را نشان می‌دهد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: یکی از مطالبات، پیگیری و حمایت‌های همه‌جانبه ایشان در جریان پیشرفت علمی و نخبگانی کشور است. دانشگاه علوم پزشکی گیلان تحت مدیریت دکتر یوسف‌زاده چابک شاهد حرکت روبه‌رشد علمی بوده است. مانند طرح راهبری افق ۱۴۰۴ در جهت رسیدن به دانشگاه‌های نسل هستیم.

وی در ادامه افزود: ان‌شاءالله این کشتی نجات به هدایت و رهبری مقام معظم رهبری به ساحل امن حکومت مهدوی خواهد رسید.

حجت‌الاسلام اسماعیلی در پایان تصریح کرد: ما خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی به همراه ریاست محترم و مسئولین و معاونین و کارکنان در ۲۲بهمن برای حمایت از نظام شرکت خواهیم کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو