پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٧٧٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام سيف‌الله مدبر در نشست بصيرت‌افزايی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبيل:
سياه‌نمايی دشمنان برای ايجاد شبهه در اصل انقلاب است
مسئول دفتر نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبيل سياه‌نمايی‌های دشمنان در خصوص مشكلات موجود در كشور را برای ايجاد شبهه در اصل انقلاب دانست.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سیف‌الله مدبر مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در نشست بصیرت‌افزایی كه با حضور مختار محمد عبدالله از كشور نیجریه همراه بود و در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد، گفت: دشمن آنقدر سیاه‌نمایی می‌كند كه در ما شك ایجاد كند و حتی به جنگ تحمیلی هم شبهه ایجاد می‌كند كه چرا جنگ كردید، در حالی كه جنگ ما برای دفاع از دین و خاك كشورمان بود.

وی با تاكید بر اینكه در جنگ حتی یك وجب خاك هم به دشمن ندادیم، اضافه كرد: ما در جنگ تحمیلی با ۶۰ كشور دنیا مقابله كردیم و جنگ ما با دنیا برای این بود كه كشور را حفظ كنیم.

مدبر ادامه داد: آنهایی كه از اول انقلابی نبودند و سهمی در انقلاب مردم ایران نداشتند، الآن معترض نظام هستند كه چرا انقلاب كردید و وارد جنگ شدید و این همان مفهوم نفوذ است كه دشمنان از این طریق می‌خواهند آرمان‌های مقدس این نظام را زیر سوال ببرند.

این استاد دانشگاه ابراز كرد: در طول تاریخ آن‌هایی كه مدافع حق بودند تعدادشان كمبوده است و ما بر اساس آموزه‌های قرآن و عترت آموخته‌ایم كه تعداد ملاك برتری نیست و نباید موجب ترس و وحشت شود و ما در مقابل ظالمان و مستكبران با هر تعداد كه باشند می‌ایستیم.

وی به دستاوردهای نظام در طول ۴۰ سال اشاره كرد و افزود: كشور ما از لحاظ علوم مختلف از جمله هسته‌ای، تسلیحات و تجهیزات نظامی، فناوری، پزشكی و تولید علم رشد چشمگیری داشته است.

مدبر با انتقاد از مقایسه ایران با كشورهای توسعه یافته بیان كرد: آیا قبل از انقلاب ایران با كشورهایی مانند آمریكا، شوروی، سوئد و... برابر بود كه الآن با آنها مقایسه می‌شود؟ باید تبیین كنیم آن زمان در چه وضعی بودیم و بعد قیاس انجام شود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل به ضعف‌ها و مشكلات موجود در كشور اشاره كرد و گفت: ضعف در همه حكومت‌ها حتی در دوران صدر اسلام نیز وجود داشته و الآن هم طبیعی است كه با این شرایط تحریم و فشار ضعف‌هایی وجود داشته باشد، ولی با صبر مردم و درایت مسئولان می‌تواند رفع شود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو