پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٧٨٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام عباسی در مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و چهل و پنجمین سال تأسیس دانشگاه بوعلی سینا:
بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان همدان گفت: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینای همدان، در مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و چهل و پنجمین سال تأسیس این دانشگاه که در سالن همایش‌های سرو دانشکده کشاورزی برگزار شد، بيان داشت: دشمنان ما قصدشان این بود که مردم ایران، چهل سالگی انقلاب را نبینند، به این منظور از تمام توان داخلی و خارجی خود برای تحقق هدفشان استفاده کردند، اما امروز کشور روزبه‌روز بالنده‌تر شده و شاهد دستاوردهای عظیم نظام در حوزه‌های مختلف هستیم که این محصول زحمات افرادی است که در سال‌های جنگ و ظلم مقتدرانه ایستادگی کردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا اظهار داشت: وقتی اعتراضاتی تحت‌عنوان جلیقه زردها در اروپا علیه نظام سرمایه‌داری به راه افتاد، گفتند ما به انقلاب سال ۵۷ مردم ایران اقتدا کرده‌ایم، چراکه هدف انقلاب قرار دادن مردم در مسیر بیداری است.

وی در ادامه افزود: در دورترین نقاط جهان در جهت حفظ آرمان‌ها و امنیت کشور، افراد در جبهه‌های گوناگون ایستادگی کردند تا اجازه تنفس را به استکبار ندهند؛ اگر بذل جان نبود امکان نداشت در چنین امنیتی زندگی کنیم و نقشی در اعتلای انقلاب اسلامی داشته باشیم.

عباسی تصریح کرد: ما مدیون و مرهون انقلابیون هستیم و خواهیم بود؛ همه ما باید در جهات مختلف قدم برداریم، امروزه علم و فناوری در اختیار من و شماست.

وی تشریح کرد: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال است. امروزه بیگانه‌ای بدون اجازه، حق استفاده از تجهیزات نظامی ما را ندارد، در حالی که ما سلاح‌های دشمن و نیروی نظامی‌شان را که ذلیلانه قصد تعرض به کشور را دارند مقتدرانه در اختیار می‌گیریم.

مسئول نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سينا در پایان گفت: از مؤلفه‌های اقتدار، علم و فناوری ما این است که در رتبه‌های بالای علمی قرار داریم و دانشگاهیان نقش موثری در این زمینه دارند. ما به دانشگاهیان اعتقاد و اعتماد داریم؛ در عینی که به دولتمردان انتقاد داریم، چرا که همه اینها نقشی در اعتلای انقلاب اسلامی و دانشگاه داشته و دارند و وظیفه ماهم کمک در جهت ایفای نقش این عزیزان است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




آرشيو