شماره خبر :٥٥٠١٠٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان:
هر انقلابی که با خون شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل: گام دوم انقلاب اسلامی را محکم برداشته ایم و هر انقلابی که با خون شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داوود میرزایی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در این مراسم گفت: شهادت والاترین مقام برای انسان است و هر شهید بیش از ۷۰هزار نفر را می‌تواند شفاعت کند.

وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ خیلی‌ها تلاش کرده‌اند که چراغ اسلام را خاموش کنند، افزود: بزرگان دین و شهدا با نثار جان خود، نگذاشتند نور اسلام خاموش شود.


حسنی با اشاره به اینکه دشمنان امروز همان فرعونیان و نمرودیان دیروز هستند، اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی همیشه تلاش می‌کنند انقلاب اسلامی را از بین ببرند، اما خداوند نگذاشته است به این نیت شیطانی خود برسند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی افزود: شهدا جان خود را تقدیم کردند تا این انقلاب را زنده نگه دارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه حکومت اسلامی و حکومت اسلامی مقدمه تمدن اسلامی و تمدن اسلامی مقدمه حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) است، ادامه داد: امروز جنگ، جنگ عقاید است و اگر کشوری دست از عقایدش بردارد، استکبار جهانی کاری به آنها نخواهد داشت.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل اضافه کرد: گام دوم انقلاب اسلامی را محکم برداشته‌ایم و هر انقلابی که با خون شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است.

یادآور می‌شود که شهید داوود میرزایی دانش‌آموخته دانشگاه محقق اردبیلی ورودی سال ۸۹ دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان است و این مراسم با حضور دانشجویان، بسیجیان، اساتید، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مردم شهیدپرور در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو