شماره خبر :٥٥٠٧٣٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در برنامه پرسش و پاسخ به شبهات مهدوی:
سرباز حضرت ولیعصر(عج) نباید نسبت به رذائل اخلاقی اطراف خود بی‌تفاوت باشد
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: سرباز حضرت ولیعصر(عج) نباید نسبت به رذائل اخلاقی اطراف خود بی‌تفاوت باشد.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در برنامۀ پرسش و پاسخ به شبهات مهدوی که به همت کانون مهدویت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و در سالن شهید خودسیانی این دانشگاه و با حضور جمعی از دانشجویان برگزار گردید، گفت: تنها امید بشریت ظهور امام زمان(عج) است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه تنها امید بشریت ظهور امام زمان(عج) است، گفت: طبق آیۀ «لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ»؛ با ظهور حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) اسلام ناب محمدی(ص) بر همۀ فرق، ادیان و مذاهب غلبه کرده و خیمه‌ای نخواهد بود که در آن اسلام نفوذ نکرده باشد.

وی به تشریح دلیل اصلی تحریم‌های ظالمانۀ غرب علیه نظام اسلامی پرداخت و تصریح کرد: تنها پرچمدار اسلام مهدوی در عالم بشریت، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که استکبار جهانی قصد نابودی آن و مردمانش را دارد.

وی به خصوصیات سربازان امام زمان(عج) نیز اشاره نمود و گفت: سرباز حضرت ولیعصر(عج) نباید نسبت به رذائل اخلاقی اطراف خود بی‌تفاوت باشد.

حجت‌الاسلام حسنی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به شبهه‌افکنی دشمنان اسلام در ذهن جوانان در عصر ظهور، تاکید کرد: در زمان ظهور ارادۀ الهی در دست قدرت امام زمان(عج) خواهد بود که دشمن از ترس خود آن دوران را به تمسخر برده و شبهه افکنی می‌کند.

گفتنی است دکتر محسنی عضو هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم به سخنرانی پرداخت و به سوالات و شبهات دانشجویان در خصوص مهدویت پاسخ ارائۀ نمود.

 


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو