پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥١١٦٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام بیابانی در نشست ائمه جماعات دانشگاه‌های استان کردستان:
از مهمترین دلایل اینکه رفتار پیغمبر(ص) اثر داشت، این بود که گفتار و رفتار آن حضرت یکی بود
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان گفت: یکی از مهمترین دلایل اینکه رفتار پیغمبر(ص) اثر داشت، این بود که گفتار و رفتار آن حضرت یکی بود.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست ائمه جماعات دانشگاهیان استان کردستان با حضور مسئولین و ائمه جماعات اهل سنت و تشیع دانشگاه‌ها برگزار گردید.

در این مراسم حجت‌الاسلام بیابانی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رجب، به مسئله چگونگی رفتار و گفتار پیامبر اکرم(ص) پرداخت و ضمن بیان این سوال که در جامعه عرب جاهلی، پیامبر(ص) چه کاری انجام داد که جامعه آن زمان یک جامعه متمدن و دارای کمالات شد؟، گفت: یکی از مهمترین دلایل اینکه رفتار پیغمبر(ص) اثر داشت، این بود که گفتار و رفتار آن حضرت یکی بود.

وی افزود: پیامبر(ص) از تبلیغ بسیار استفاده می‌کردند و بسیار سختی‌ها در راه اسلام کشیدند و نباید ما هم در راه اسلام احساس خستگی کنیم.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان خطاب به حضار خاطرنشان کرد: در قبال زحمات شما عزیزان پاداش دنیوی ناچیز است و پاداش اصلی پاداش الهی است.

وی در ادامه گفت: باید ارتباطمان را با جوانان زیاد کنیم و چهره به چهره با دانشجویان صحبت کنیم. اگر آنها رفتار و سیره خوبی از ما ببینند قطعا اعتماد خواهند کرد.

در ادامه جلسه مسئول ائمه جماعات اداره استان و حجت‌الاسلام عارضی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان به‌عنوان میزبان این مراسم سخنان پایانی را در موضوعات اقامه نماز، شیوه‌های دعوت به نماز و بیانه گام دوم انقلاب ارائه کردند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو