چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٢٥٦٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در جلسه برنامه‌ریزی طرح «پویش بهار همدلی»:
در قرآن و روایات یکی از بهترین اعمال، نیکوکاری و خدمت به خلق است
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در قرآن و روایات یکی از بهترین اعمال، نیکوکاری و خدمت به خلق است.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جلسه برنامه‌ریزی تشکل‌ها، انجمن‌های علمی و کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به‌منظور طرح «پویش بهار همدلی» در سالن کنفرانس ابن سینای دانشکده پرستاری این دانشگاه برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در این جلسه با بیان اینکه در قرآن و روایات یکی از بهترین اعمال، نیکوکاری و خدمت به خلق ذکر شده است، ابراز داشت: در سیل اخیر افرادی را نیز داریم که وضعیت مالی خوبی داشتند و در واقع بی‌نیاز بودند، ولی ناگهان یک سیل همه هست و نیست آنها را با خود برد؛ لذا در این مواقع بیشتر تأکید شده که مراقبت و همکاری صورت پذیرد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد ادامه داد: این کمک‌ها هم برای خودمان از لحاظ جنبه‌های معنوی موجب کمال است و هم آلام سیل‌زدگان را کم می‌کند و این احساس در آنها به‌وجود می‌آید که تنها نیستند.

وی خاطر نشان کرد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید که نیکوکاران را دوست دارد و در جایی دیگر نیز می‌فرماید که بهترین مردم کسی است که سودمندتر برای جامعه باشد و آنها پیش خداوند محبوب هستند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: اقدام وزارت بهداشت برای راه‌اندازی «پویش ملی بهار هم‌دلی» برای ساخت منزل برای سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور، اقدامی بسیار ارزنده بوده و در واقع مصداق عینی باقیات الصالحات است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو