چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٢٦٥٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صافدل در سومین نشست کارگروه رسانه:
دانشجویان انقلابی سفیران فرهنگ غنی اسلام هستند
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: دانشجویان انقلابی سفیران حوزه فرهنگ غنی اسلامی هستند و حضور فعال و پویای نسل جوان در عرصه‌های فرهنگی ضامن رشد و بالندگی کشور خواهد بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سومین نشست کارگروه رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور نماینده و کارشناسان این دفتر و دانشجویان عضو کارگروه در محل سالن جلسات دانشکده پرستاری این دانشگاه برگزار شد.

حجت‌الاسلام دکتر حسین صافدل مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در ابتدای این نشست نقش دانشجویان را در تحول بنیادین کشور یک نقش اساسی دانست و اظهار داشت: دانشجویان انقلابی سفیران حوزه فرهنگ غنی اسلامی هستند و حضور فعال و پویای نسل جوان در عرصه‌های فرهنگی ضامن رشد و بالندگی کشور خواهد بود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه رسانه را ابزاری تاثیرگذار در فرهنگ‌سازی قلمداد کرد و بیان داشت: اگر از قدرت رسانه غافل شویم، دشمن ضربه‌های کاری بر ما وارد خواهد کرد. امروزه و در دنیای ارتباطات کنار نشستن و از بیرون به وقایع نگاه کردن راه مناسبی نیست بلکه باید با ایمان و همان روحیه جهادی ابتدای انقلاب در این کارزار فرهنگی نیز به دفاع از آرمان‌ها پرداخت.

وی در ادامه خواسته‌های خود از نسل جوان و فرهیخته دانشجو را اینگونه توصیف نمود: در برهه حساس کنونی دو انتظار مهم از قشر دانشجوی انقلابی دارم، نخست آنکه همدلی را درفضای کاری و فکری تقویت کنند و دوم آنکه نگاهی حساس و دقیق به موضوعات روز داشته باشند و در مقابله با بازی‌های رسانه‌ای دشمن راهکارهای متفکرانه و خلاقانه ارائه نمایند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو