پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٢٧٣٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام فرحانی در نشست هم‌اندیشی اساتید با موضوع تحلیل و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب:
بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان الگویی جامع با نگاه به جوانان بیان‌شده است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان الگویی جامع با نگاه به جوانان بیان‌شده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام استاد، نشست هم‌اندیشی اساتید با موضوع تحلیل و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور حجت‌الاسلام علی فرحانی استاد حوزه و دانشگاه و باهمت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی فرحانی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان الگویی جامع با نگاه به آینده و مخاطب قرار دادن جوانان و آینده‌سازان انقلاب اسلامی بیان‌شده است.

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب توسط شخصیتی نگارش شده که خودش عالم و نزدیک به میدان، مجری، مدیر و طراح است و نگاه عالمانه به آینده روشن جامعه دارد، به همین دلیل انتظار از این بیانیه بالا است چون معمولاً بررسی متن‌های نزدیک به میدان، با آسیب‌شناسی همراه بوده است.

وی ضمن بررسی ابعاد و مراحل گوناگون توصیه‌های مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران در بیانیه گام دوم تصریح کرد: در این بیانیه سعی شده است دو بخش یعنی بررسی گذشته و نگاه به آینده به‌صورت مجزا و مشخص ارائه گردد که ابتدایش با یک نگرش کلان به آینده و امید که مقدمه کار است و بعد بررسی گذشته و آسیب‌ها و نیز راهکارهای جدی برای آینده مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

حجت‌الاسلام علی فرحانی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب دارای نقطه‌نظرهای مختلفی از جمله علمی، پژوهشی، معنوی، اقتصادی، سیاسی، عدالت، استقلال و عزت جمهوری اسلامی است و در توصیه‌های مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران به‌عنوان الگویی جامع با نگاه به آینده و مخاطب قرار دادن جوانان و آینده‌سازان انقلاب اسلامی بیان‌شده است.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: همه ما باید با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات معظم‌له در سال جدید گامی استوار در جهت رشد، استقلال و سازندگی میهن عزیزمان برداریم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو