چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣١٠٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسینی در کرسی آزاداندیشی با موضوع «نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب اسلامی»:
بی‌توجهی به شعارهای انقلاب موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: بی‌توجهی به شعارهای انقلاب موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در کرسی آزاداندیشی با موضوع نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی تحول اساسی در ابعاد زندگی ما اعم از اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به وجود آورد.

وی افزود: در سال‌های پس از تشکیل تمدن اسلامی که رشد و بالندگی متوقف شده بود، با انقلاب اسلامی این فرصت طلایی در جوامع اسلامی آغاز شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را نقشه راه دانست و اضافه کرد: اگر صحبت از نارضایتی از استقرار عدالت می‌شود به معنای انجام‌نشدن کار نیست، کار فراوان صورت گرفته است؛ اما کفایت نمی‌کند.

حسینی خاطرنشان کرد: در برخی مواقع بی‌توجهی به شعارهای انقلاب اسلامی موجب شده تا فرصت‌های پیشرفت زیادی را از دست بدهیم. وی یادآور شد: ایران اسلامی دارای ظرفیت‌های محیطی و انسانی بالایی بوده که مغفول واقع شده است. با وجود برخورداری از سرعت رشد علمی بالا از قله‌های دانش عقب هستیم و باید به آن دست پیدا کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: وابستگی اقتصاد به نفت، دولتی‌بودن اقتصاد، نگاه به خارج از کشور، حزب‌گرایی و تنگ‌نظری موجب بی‌توجهی به ظرفیت‌ها شده است.

حسینی با بیان اینکه در برخی عرصه‌های علمی در سطح بالایی هستیم، تأکید کرد: امید به آینده روشن بوده و جوانان بدانند همه راه‌حل‌ها در داخل کشور است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو